reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niepotrzebne buble ........

Wiecie tak sobie przypomniałam jak kiedyś w gazecie dla mam znalazłam listę ze zdjęciami niezbędnych rzeczy dla niemowlaka... Miałam ubaw dlatego, ze tam połowa rzeczy wcale nie byłą niezbędna co mogło przestraszyć też rodziców którzy oczekują pierwszego dziecka bo podsuma tych zakupów wynosiła kosmiczną kwotę...
Jak znajdę tą gazetkę to Wam napiszę. Będziecie miały się z czego pośmiać....:-D:-D:-D
 
reklama
Makunga jak możesz.
Przecież taki laktator to podstawa a bez tego kosza na śmieci te radioaktywne kupy naszych dzieci zakarzą pół miasta :-D:-D:-D;-)
 
przerost formy nad trescia ...
zestaw :
stojak z wanienka wypasiona!! za 79
Wanienka perłowa + termometr + stelaż PROMOCJA (709719512) - Aukcje internetowe Allegro
a do tego lezaczek za 27 zl !!
LEŻACZEK KĄPIELOWY DAPHNE DO WANNY - WANIENKI (711366504) - Aukcje internetowe Allegro

da sie :)
to oczywiscie kontrprzyklad pozytywny :D

Wszystko fajnie pięknie ale u mnie w hurtowni art. dziecięcych identyczna wanna bez stojaka kosztuje 29,30 (identyczne nawet wzory ma) więc coś ten stojak drogawy :)

a lezaczek jest za 10 zł, z dodatkową wkładką z materiału pod (__)__) :p
 
Wszystko fajnie pięknie ale u mnie w hurtowni art. dziecięcych identyczna wanna bez stojaka kosztuje 29,30 (identyczne nawet wzory ma) więc coś ten stojak drogawy :)

a lezaczek jest za 10 zł, z dodatkową wkładką z materiału pod (__)__) :p

stojaki za 50 to taka normalna cena ...
a z lezaczkiem sprawdz tylko czy ma regulowana podkladke poc pupe!! zeby nie zjezdzalo malenstwo!! poza tym ja i tak bede kladla diecko na pieluszce a nie na samym lezaku ... wiec z materialem czy bez jeden kit ...
 
stojaki za 50 to taka normalna cena ...
a z lezaczkiem sprawdz tylko czy ma regulowana podkladke poc pupe!! zeby nie zjezdzalo malenstwo!! poza tym ja i tak bede kladla diecko na pieluszce a nie na samym lezaku ... wiec z materialem czy bez jeden kit ...

No to za te 50 stabilnie nie wyglada :) ja bym się bała kupować, nie wiadomo jak to się bedzie zachowywac pod cięzarem dziecka (wożenie się na boki)

A leżak sprawdzę jak wiem teraz czego szukać to znajdę :))
 
reklama
No to za te 50 stabilnie nie wyglada :) ja bym się bała kupować, nie wiadomo jak to się bedzie zachowywac pod cięzarem dziecka (wożenie się na boki)

Miałam taki sam, sprawił się świetnie przy 2ce. Nigdy problemu a jak moje plecy się ucieszyły po początkowych kąpielach Amelki na dywanie :-D:tak:
 
Do góry