reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprawidłowy kształt pęcherzyka ciążowego?

Dołączył(a)
24 Październik 2021
Postów
5
Cześć! Jestem aktualnie w 6t 0d ciąży licząc od ostatniej miesiączki. Ze względu na wieczny problem z progesteronem, ostatnio ciążę biochemiczna, byłam już w 4t5d ciąży u lekarza i wtedy był pęcherzyk ciążowy 2,4 mm. We wtorek czułam że coś jest nie tak i zbadałam progesteron i okazało się że spadł z 20 do 9 (to było 5t 3 d ciąży) ! Poszłam znowu do lekarza i stwierdzil że pęcherzyk ma nieprawidłowy kształt i do tego mam krwiaka i że nic raczej z tego nie będzie. Dał mi oprócz duphastonu jeszcze luteinę i kazał przyjść za dwa tygodnie. Pójdę jutro jeszvze do innego lekarza bo strasznie mnie to zestresowało. Znacie takie przypadki? Czy mam się spodziewać najgorszego?
 

Załączniki

  • IMG_20211021_105436.jpg
    IMG_20211021_105436.jpg
    796,3 KB · Wyświetleń: 1 115
reklama
Miałam nieregularny pęcherzyk na 6+4. Lekarz powiedział, że takie pęcherzyki słabo rokują i po 5 dniach poroniłam. Dopóki bije serduszko zachowaj spokój, bo wszystko się może zdarzyć. To jest najlepsze dla Ciebie i dziecka.
 
Hmmm ja miałam pęcherzyk taki z pierwszą córką - lekarz nigdy nie zwrócił uwagi że jest coś nie tak , córka 11 lat
 

Załączniki

  • IMG_3467.jpg
    IMG_3467.jpg
    113,9 KB · Wyświetleń: 708
Cześć! Jestem aktualnie w 6t 0d ciąży licząc od ostatniej miesiączki. Ze względu na wieczny problem z progesteronem, ostatnio ciążę biochemiczna, byłam już w 4t5d ciąży u lekarza i wtedy był pęcherzyk ciążowy 2,4 mm. We wtorek czułam że coś jest nie tak i zbadałam progesteron i okazało się że spadł z 20 do 9 (to było 5t 3 d ciąży) ! Poszłam znowu do lekarza i stwierdzil że pęcherzyk ma nieprawidłowy kształt i do tego mam krwiaka i że nic raczej z tego nie będzie. Dał mi oprócz duphastonu jeszcze luteinę i kazał przyjść za dwa tygodnie. Pójdę jutro jeszvze do innego lekarza bo strasznie mnie to zestresowało. Znacie takie przypadki? Czy mam się spodziewać najgorszego?
U mnie było tak samo, niestety poroniłam po odstawieniu duphastonu, ciąża się przestała rozwijać. Też był krwiak, mimo, że czytałam, że większość krwiaków się wchłania u mnie niestety tak nie było. Trzymam kciuki, żeby jednak u Ciebie było inaczej. Trzymaj się. ✊
 

Załączniki

  • IMG-20210628-WA0005.jpeg
    IMG-20210628-WA0005.jpeg
    955,5 KB · Wyświetleń: 339
A u mnie właśnie taki pęcherzyk zwiastował udane ciąże. Pierwsza z mega nieregularnym - córka 7 lat, druga ciąża z ładnym owalnym - poronienie, w obecnej ciąży również bardzo nieregularny i 29 tc leci. 🤷‍♀️
Super, fajnie wiedzieć, że nie zawsze kształt pęcherzyka zwiastuje najgorsze.. U mnie niestety poza kształtem,serce już nie pracowało, zobaczymy co będzie teraz. Szczęśliwego rozwiązania 🥰
 
reklama
Do góry