reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nieprzestrzeganie postanowien sądu przez ojca

Dołączył(a)
11 Listopad 2014
Postów
6
Miasto
warszawa
czy ktos powie jak mogę napisac pismo o ukaraniemoja sytuacja wygląda tak od kilkunastu msc jestem w trakcie rozwodu mam dwóch synków sąd postanowił że na czas trwania sprawy dzieci będą mieszkać ze mną a ojciec dzieci będzie mógł zabrac synków co drugi weekend w piątek od 16 do niedzieli do godziny 18 nie stosuje się zupełnie do tego zabierając dzieci na weekend jak było to w ostatnio przedłużył sobie go nie mówiąc o tym mi kilkakrotnie interweniowałam wraz z policją gdyz nie przywoził dzieci tak jak powinien proszę o pomoc bo słyszałam że mogę zmobilizowac go do przestrzegania postanowienia składając wniosek o ukaranie a nie wiem jak go napisac
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry