reklama

Nieprzestrzeganie się do wyroku sądu

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Samotna Mama2, 13 Listopad 2015.

1. Samotna Mama2

Samotna Mama2 Początkująca w BB

Potrzebuje pomocy. Ojciec dziecka ma w wyroku sądu kontakty bez udziału osób trzecich przez pół roku. Nie stosuje się w ogóle i zabiera syna do siebie do domu gdzie ma kontakt z osobami trzecimi. Jak mam napisać pismo do sądu??

2. kate_p7

kate_p7 Fanka BB :)

A nie lepiej wysłać ojcu sms'a z informacją, że zgodnie z wyrokiem sądu ........A jak się nie ustosunkuje do tego dopiero pójść do sądu. Poza tym co to znaczy kontakty z osobami trzecimi? Bo jeżeli ojciec dziecka, zabrał je do dziadków to raczej nie stanowi to problemu. Tak samo z partnerką/ żoną ojca dziecka. No chyba, że masz konkretne powody/ dowody na to iż dana osoba krzywdzi dziecko.

3. reklama
  4. Weronika Lis

Weronika Lis Początkująca w BB

Uważam, że nie ma co pisać do pseudo tatusia smsów, skoro on i tak ignoruje nakaz sądowy. Myślicie, że o tym nie wie, że zapomniał? Nie. Ma to w d...e. Dlatego ja radziłabym zwrócić się z tym do sądu, napisać pismo, podać nr sprawy, gdzie ten wyrok zapadł i opisać wszystko. Jak dostanie grzywnę lub zakaz spotykania się z dzieckiem, to od razu na baczność stanie. Z takimi trzeba od razu urzędowo – inaczej w życiu się z nim nie dogadasz, bo cały czas będzie ci robił na złość... wiem to z autopsji...

Poleć forum