reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprzestrzeganie się do wyroku sądu

Dołączył(a)
13 Listopad 2015
Postów
1
Potrzebuje pomocy. Ojciec dziecka ma w wyroku sądu kontakty bez udziału osób trzecich przez pół roku. Nie stosuje się w ogóle i zabiera syna do siebie do domu gdzie ma kontakt z osobami trzecimi. Jak mam napisać pismo do sądu??
 
reklama
A nie lepiej wysłać ojcu sms'a z informacją, że zgodnie z wyrokiem sądu ........A jak się nie ustosunkuje do tego dopiero pójść do sądu. Poza tym co to znaczy kontakty z osobami trzecimi? Bo jeżeli ojciec dziecka, zabrał je do dziadków to raczej nie stanowi to problemu. Tak samo z partnerką/ żoną ojca dziecka. No chyba, że masz konkretne powody/ dowody na to iż dana osoba krzywdzi dziecko.
 
Uważam, że nie ma co pisać do pseudo tatusia smsów, skoro on i tak ignoruje nakaz sądowy. Myślicie, że o tym nie wie, że zapomniał? Nie. Ma to w d...e. Dlatego ja radziłabym zwrócić się z tym do sądu, napisać pismo, podać nr sprawy, gdzie ten wyrok zapadł i opisać wszystko. Jak dostanie grzywnę lub zakaz spotykania się z dzieckiem, to od razu na baczność stanie. Z takimi trzeba od razu urzędowo – inaczej w życiu się z nim nie dogadasz, bo cały czas będzie ci robił na złość... wiem to z autopsji...
 
Do góry