reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Nieprzyjemności ze strony innych ludzi

LadySnow

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Czy będąc w ciąży, lub już gdy urodzilyscie spotkały Was jakieś nieprzyjemności ze strony innych ludzi? Jakieś niemiłe słowa, zachowania, komentarze?

reklama

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
12
Że "dobrze wyglądam" (przytyłam) albo teksty "oooo jeszcze brzuszek ciążowy jest" (2 tyg po porodzie) to takie rodzinne złośliwości :)

Celia89

Miasto
Wieś pod Lasem
Rozwiązania
0
Ja to głównie z roboty zaraz po tym, jak lekarz z powodu ostrych bóli wypisał mi zwolnienie. "Jak długo zamierzasz sobie tak jeszcze chorować", albo "pójdziesz na skrócone macierzyńskie, a dziadkowie wezmą najwyżej wcześniej emeryturę". Uraczyły mnie również komplementy typu "jaki piękny grubas idzie" oraz tu już komentarze dobrze życzących osób "uuu jaki duży brzuch, ja to przy takim wylądowałam w szpitalu z wielowodziem". :D jednym uchem wpuszczać drugim wypuszczać.

Jaasna

Rozwiązania
0
Ludzie ogólnie byli wobec mnie życzliwi, gdy chodziłam w ciąży lub niedawno urodziłam, ale pamiętam jeden komentarz, po którym zrobiło mi sie przykro - teściowa powiedziała, że "mam więcej odpoczywać z moim wielkim BRZUSZYSKIEM" - cholera wie, czy to była troska czy przypinka, ale brzuszysko nie zabrzmiało zbyt życzliwie wypowiedziane bez uśmiechu :p

jasani

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Mi kolega spotkany przypadkiem w sklepie, 2 tygodnie po porodzie, spytał czy jestem juz po czy jeszcze przed...

Ania0306

Rozwiązania
5
Mnie też się dostał komentarz na temat wyglądu. Kilka dni po porodzie przyszła położna do domu i pierwsze jej słowa jakie były to, że wyglądam jakbym jeszcze siostrę albo brata dla swojego dziecka w brzuchu miała. Z ust kogoś znajomego to bym to potraktowała żartobliwie ale nie położnej.

Kiniawk

Rozwiązania
0
Ja pod koniec 2ciazy, jeden jedyny raz poprosiłam w sklepie o pierwszeństwo do kasy, było mi naprawdę słabo, i musiałam kupić wodę. Usłyszałam od jednej "Pani" za plecami.. "nogi rozłożyć umiała, a teraz się użala, niech stoi.."
Cóż :)

reklama

Patrycja35

Rozwiązania
0
Ja pod koniec 2ciazy, jeden jedyny raz poprosiłam w sklepie o pierwszeństwo do kasy, było mi naprawdę słabo, i musiałam kupić wodę. Usłyszałam od jednej "Pani" za plecami.. "nogi rozłożyć umiała, a teraz się użala, niech stoi.."
Cóż :)
O po takich slowach to bym nie wytrzymała chyba xd

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry