reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieprzykrycie dziecka na spacerze kocykiem przy +16

Dołączył(a)
26 Maj 2016
Postów
1
Witam

Zabrałam 8 miesięczne dziecko siostry na spacer. Na zewnątrz było +16 ładna, pogoda, słaby wiatr, ale nie słonecznie. Dziewczynka miała ubraną czapeczkę, rajstopki, body, podkoszulek, kurteczkę, spodnie zewnętrzne. Początkowo nie spała. Potem zasnęła. Po powrocie (po 2 godzinach na zewnątrz) siostra o mało co mnie nie zabiła że nie przykryłam dziecka. Czy popełniłam rzeczywiście taki straszliwy błąd?

Podobno dziecko teraz na 100% będzie chore i będzie to moja wina...

Czy 8 miesięczne dziecko nie obudzi się samo gdy mu zimno? Spała bardzo spokojnie.


Pozdrawiam
 
reklama
Jak na moje oko to nawet trochę za dużo tego... 3 warstwy i rajstopy w maju przy 16 stopniach :eek: ale ja jestem znana z tego, że cienko ubieram. Co do budzenia, to zależy od dziecka. Niektóre lubią, jak im jest chłodno i nie obudzą się (mój typ tak ma :D), a inne będą płakać. Najlepiej sprawdzić na karku. Jeśli jest zimny, to dziecku zimno. Jeśli gorący i spocony, za ciepło. Jeśli ciepły i suchy - w sam raz ;)

PS Z doświadczenia własnego i znajomych wiem natomiast, że większość dzieci zaprotestuje w sytuacji, kiedy jest im za gorąco.
 
Do góry