reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieregularna miesiączka po porodzie

Olafasola1990

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Marzec 2022
Postów
879
Cześć! Wczoraj minęło dokładnie 7 miesięcy od porodu. Urodziłam córcię 17.09.22, pierwsza miesiączkę dostałam 23.11.22. Głupia byłam bo z dniem miesiączki nakleilam plaster Evra i tak krwawiłam do połowy grudnia (po 10 dniach go odkleilam bo się zle czułam). Nastepny okres dostałam 6.01.23, później 25.02.23. W marcu okres się nie pojawił i tak nie pojawia się do tej pory. Córki nie karmiłam piersią i wykluczam ciąże bo sie zabezpieczamy. Czy takie nieregularne cykle mogą tak długo występować po porodzie? Możliwe, ze organizm wraca jeszcze do normy?
 
reklama
Mozliwe, ale jesli masz jakies watpliwosci to zapisz sie do ginekologa na kontrole. To, ze sie zabezpieczaliscie tez nie musi oznaczac ciazy, bo niektore metodyoga zawodzic.
 
Do góry