reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieregularny cykl, brązowe plamienie.

Dołączył(a)
9 Październik 2022
Postów
1
Witajcie :) od jakiegoś czasu mam nieregularne cykle. Zwykle okres spóźniał się lub był wcześniej w granicach normy +/- 3dni. I tak było ostatnio: 17.05-21.05 16.06-20.06 26.07-30.07 9.09-13.09. Przez dwa ostatnie miesiące cykl wydłużył się z 33dni do 40dni i do 45dni. Byłam u lekarza, muszę skontrolować tarczyce bo mam niedoczynność, ale zaniepokoiło mnie plamienie które dostałam tydzień temu. Widoczne na papierze i wkładce, kolor ciemno brązowy, sluz gesty zabarwiony lekko na różowo. Po samej wizycie plamiłam 3 dni po cytologii, potem po tygodniu pojawiło się wspomniane drugie plamienie. Brzuch pobolewał mnie lekko. Przez te przesunięcie nie wiem czy to była owulacja, czy może jest szansa na ciążę (stosunek 20 i 21.09), zwykle sugeruje się aplikacja ale teraz nic z nią się nie zgadza. Czy mogę już robić test? Czy to mogła być implantacja?
 
reklama
Do góry