reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieregularny kształt pęcherzyka żóltkowego

Beataw1991

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Kwiecień 2020
Postów
151
Hej dziewczyny
Nieregularny kształt pęcherzyka zoltkowego nie jest okrągły tylko tak jakby spłaszczony ??
moze któraś tez coś podobnego miała gin kazał przyjść za 2 tyg
Wrzucę zdj Czy to wyglada normalnie czy mam się czym martwić ??Zobacz załącznik 1106817
 
reklama
Rozwiązanie
Ten zoltkowy jest okrągły tylko ma taka plamkę biała-ale jest okrągły. Tutaj jest tyle rożnych historii, ze nikt Ci nie da odpowiedzi, bo ciąża to nie matematyka. Skoro lekarz kazał przyjść dopiero za 2 tyg.to wszystko jest ok, tak kazałby Ci już być za tydzień. Jeśli stresujesz, idź po tygodniu do innego lekarza-będzie już zarodek.
Pisałaś octem już w o tym raz pod innym nickiem. Tutaj nikt nie jest lekarzem. Masz nieregularny kształt pęcherzyka ciążowego -nie zoltkowego (żółtkowy to ten mamy w środku). Jakbpisalam wcześniej u wielu dziewczyn kształt pęcherzyka ciążowego nie miał znaczenia dla rozwoju ciąży i wszystko było ok. Cierpliwie czekaj. Poszukaj podobnych tematów lupka.
 
Pisałaś octem już w o tym raz pod innym nickiem. Tutaj nikt nie jest lekarzem. Masz nieregularny kształt pęcherzyka ciążowego -nie zoltkowego (żółtkowy to ten mamy w środku). Jakbpisalam wcześniej u wielu dziewczyn kształt pęcherzyka ciążowego nie miał znaczenia dla rozwoju ciąży i wszystko było ok. Cierpliwie czekaj. Poszukaj podobnych tematów lupka.
Pecherzyk zoltkowy nie powinien być okrągły ten w środku ??
 
[QUOTE="Beataw1991, post: 19396865, member: 197485"
Innego konta nie posiadam .
Pecherzyk zoltkowy nie powinien być okrągły ten w środku ?? Ciążowy jest owalny z tego co wiem takie jest ok dopuszczalny
[/QUOTE]
 
Ten zoltkowy jest okrągły tylko ma taka plamkę biała-ale jest okrągły. Tutaj jest tyle rożnych historii, ze nikt Ci nie da odpowiedzi, bo ciąża to nie matematyka. Skoro lekarz kazał przyjść dopiero za 2 tyg.to wszystko jest ok, tak kazałby Ci już być za tydzień. Jeśli stresujesz, idź po tygodniu do innego lekarza-będzie już zarodek.
 
Rozwiązanie
Hej Dziewczyny,
Piszę, bo jakis czas temu to ja przeszukiwałam to forum w nadziei znalezienia pozytywnego zakończenia podobnego przypadku.

Byłam na usg 6tydz 4 dn, wyniki zasmucajace- pecherzyk ciazowy nieregularny (brzegi nierówne - ani owalny, ani okrągły), pecherzyk zoltkowy nieregularny, ciężko o miarodajne pomiary, tetno niby do wychwycenia, ale niestety niskie - kolo 100.

Na wizycie po tygodniu, pęcherzyk magicznie się wyrównał i odpowiadał "typowemu" obrazowi usg. Tętno prawidłowe. Ciąża zaczęła się prawidłowo rozwijać. :)
 
Hej Dziewczyny,
Piszę, bo jakis czas temu to ja przeszukiwałam to forum w nadziei znalezienia pozytywnego zakończenia podobnego przypadku.

Byłam na usg 6tydz 4 dn, wyniki zasmucajace- pecherzyk ciazowy nieregularny (brzegi nierówne - ani owalny, ani okrągły), pecherzyk zoltkowy nieregularny, ciężko o miarodajne pomiary, tetno niby do wychwycenia, ale niestety niskie - kolo 100.

Na wizycie po tygodniu, pęcherzyk magicznie się wyrównał i odpowiadał "typowemu" obrazowi usg. Tętno prawidłowe. Ciąża zaczęła się prawidłowo rozwijać. :)
 
Hej Dziewczyny,
Piszę, bo jakis czas temu to ja przeszukiwałam to forum w nadziei znalezienia pozytywnego zakończenia podobnego przypadku.

Byłam na usg 6tydz 4 dn, wyniki zasmucajace- pecherzyk ciazowy nieregularny (brzegi nierówne - ani owalny, ani okrągły), pecherzyk zoltkowy nieregularny, ciężko o miarodajne pomiary, tetno niby do wychwycenia, ale niestety niskie - kolo 100.

Na wizycie po tygodniu, pęcherzyk magicznie się wyrównał i odpowiadał "typowemu" obrazowi usg. Tętno prawidłowe. Ciąża zaczęła się prawidłowo rozwijać. :)
Witam,
Wczorajsze usg 6t0d brak zarodka. Pecherzyk żółtkowy mało regularny. Czy ktoś miał podobnie?
 

Załączniki

  • 20220316_060647.jpg
    20220316_060647.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 65
  • 20220316_060717.jpg
    20220316_060717.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 290
reklama
reklama
Do góry