reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieregularny okres przy kp

Dołączył(a)
28 Kwiecień 2020
Postów
1
Pod koniec stycznia (10 miesięcy po porodzie) dostałam pierwszy okres. Dodam że cały czas karmię piersią. Następny był w lutym po 28 dniach, później w marcu po 31 dniach i do teraz cisza. Powinnam dostać w zeszły poniedziałek, już tydzień opóźnienia a ja troche shizuje. Ciaze raczej wykluczam, bo używamy prezerwatyw. Nie pękła nam ani sie nie zsunela, nic z tych rzeczy. Czy normalne są takie anomalia zwiazane z okresem podczas kp? Miała któraś z was tak że po porodzie miała kilka cykli i normalnie okres, a niekiedy taki przestój?
 
reklama
Pod koniec stycznia (10 miesięcy po porodzie) dostałam pierwszy okres. Dodam że cały czas karmię piersią. Następny był w lutym po 28 dniach, później w marcu po 31 dniach i do teraz cisza. Powinnam dostać w zeszły poniedziałek, już tydzień opóźnienia a ja troche shizuje. Ciaze raczej wykluczam, bo używamy prezerwatyw. Nie pękła nam ani sie nie zsunela, nic z tych rzeczy. Czy normalne są takie anomalia zwiazane z okresem podczas kp? Miała któraś z was tak że po porodzie miała kilka cykli i normalnie okres, a niekiedy taki przestój?
Może być normalne. Nawet dużo większe rozbieżności.
Ale jeśli jest możliwość ciąży to nikt na sto procent tu nie potwierdzi.
 
Do góry