reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nieregularny pecherzyk ciazowy. Brak pecherzyka zoltkowego

bittersweet

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Pecherzyk 11mm, zarodek 2mm, niestety pecherzyk nieregularny i brakuje pecherzyka zoltkowego:( ktoś miał coś podobnego?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

reklama

Aria1010

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Kołobrzeg
Rozwiązania
5
Ja w 5t3d miałam pęcherzyk 9mm i zarodek 1.7 mm i tyle nic mi nie mówiła o pęcherzyki żółtko wym ;) a na następnej wizycie w 8t3d juz biło serduszko

Może sprawdz sobie betę i za 2 dni znowu i porównaj czy przyrost jest prawidłowy. ..

Czy lekarz mówił ci ze cis jest niepokojące ze się obawiasz?

bittersweet

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Tak:( ze nie widać tego pecherzyka zoltkowego a ciazowy jest nieregularny

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom

papcia

Mamunia Lenuśki
Rozwiązania
0
Zrob sobie bete i zmien lekarza bo w 5tc to chyba cud zeby bylo widać pecherzyk żółtkowy.

reklama

gaga92

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Papcia ma rację, ja byłam w skończonym 5t1d i moja gin powiedziała że zaczyna się tworzyć ciałko żółte także spokojnie jest czas a tu jeden dzień robi ogromną różnice na tym etapie

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry