reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nierówne piersi po karmieniu

Dołączył(a)
9 Sierpień 2018
Postów
5
Kochane karmię piersią już prawie rok i powoli odstawiam, bo od połowy września wracam do pracy. Córa od początku jakoś bardziej preferowala lewą pierś (i miałam wrażenie że jest ona zawsze pelniejsza) i przez to teraz piersi różnią się znacznie wielkością czytałam, że to się zdarza,Ale co teraz? Jak wrócić do wyglądu piersi sprzed ciąży?
 
reklama
Witaj. Po pierwsze piersi nigdy już nie będą jak kiedyś - niestety "same" nie wrócą do pierwotnego wyglądu (lepiej od razu przyjąć to do wiadomości;) To się dosyć często zdarza, więc się nie przejmuj. Rozwiązania są dwa: wkładka do "uzupełnienia" mniejszej piersi lub operacja, jeśli sam kamuflaż zewnętrzny Ci nie wystarcza i nie planujesz już więcej dzieci (chodzi o karmienie piersią)
 
No operacja to na pewno nie. Chciałabym wypełnić pierś, ale nie "skarpetkami" o jakich wkladkach mówisz? Takich gabeczkach do stanika?
 
Chodzi mi o takie wkładki silikonowe (shapers), które nosisz w kieszonce stanika lub przyklejone bezpośrednio do piersi - to nie są gąbeczki. Bardzo ładnie dekolt się prezentuje- również przy dopasowanych kreacjach nie widać różnicy w wielkości piersi. U mnie świetnie sie sprawdza ta wkładka nawet w stroju kąpielowym:)
 
Ooo już mi się podoba A powiedz gdzie te wkładki dostanę? W sklepie z bielizną dawali mi tylko gąbki lub silikonowe ciężkie wkładki (btw mam nadzieję, że to nie te, bo testował już i porażka!)
 
W sklepach medycznych (ja kupiłam wkładki Amoena u siebie w Gdańsku, ale raczej w większości dostaniesz). To są specjalistyczne wkładki - "porządniejsze" niż ze sklepie z bielizną. Dobierasz odpowiedni kształt i wielkość, żeby uzyskać jak najbardziej naturalny efekt. Skóra się tak nie poci jak w przypadku tych zwykłych wkladek - generalnie są przyjemniejsze w dotyku, wygodniejsze.
 
te podstawowe, które nosi się kieszonce stanika kosztują 280 zł, a te które można mosić bezpośrednio przyczepione do piersi (Amoena Contact) 350 zł. Niby nie są tanie, ale ich żywotność to dwa lata, więc warto zainwestować.
 
Eee to nie ma tragedii za biustonosz Triumpha place ok 200 zł i często 2 lat nie wytrzyma,więc jest ok. Dzięki za pomoc!
 
reklama
Do góry