reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Niesforna Zuzia"

Dołączył(a)
31 Maj 2010
Postów
7
Miasto
Lublin
witam,moja córka ma 4 mc i od jakiegoś miesiąca jest strasznie marudna non-stop jej nic nie pasuje,mimo to,że jest najedzona i takie tam..ogólnie to jej nic nie brakuje tak mi się wydaje.od kilku dni wprowadzilismy jej kaszki wraz z deserkami gerbera i całkiem nieźle je przyswaja.nie mem pojęcia co jej jest w nocy na przykład strasznie sie wierci po całym łóżeczku,w dzień b.mało śpi i cały czas marudzi..może taka jej natura nie wszystkie dzieciaki to aniołki:-D,ale mam wrażenie że jestem bezradny więc prosze o jakieś wskazówki lub rady i takie tam.ostatni zsuneła sie z łóżka i bardziej sie przystraszyła i ja również.zachowuje sie normalnie jak to ona;-)ale nie wiem czy mam iść na jakieś przeswietlenie czy cos takiego ...mały HELP WSKAZANY...

pozdrawiam...
 
reklama
witam,moja córka ma 4 mc i od jakiegoś miesiąca jest strasznie marudna non-stop jej nic nie pasuje,mimo to,że jest najedzona i takie tam..ogólnie to jej nic nie brakuje tak mi się wydaje.od kilku dni wprowadzilismy jej kaszki wraz z deserkami gerbera i całkiem nieźle je przyswaja.nie mem pojęcia co jej jest w nocy na przykład strasznie sie wierci po całym łóżeczku,w dzień b.mało śpi i cały czas marudzi..może taka jej natura nie wszystkie dzieciaki to aniołki:-D,ale mam wrażenie że jestem bezradny więc prosze o jakieś wskazówki lub rady i takie tam.ostatni zsuneła sie z łóżka i bardziej sie przystraszyła i ja również.zachowuje sie normalnie jak to ona;-)ale nie wiem czy mam iść na jakieś przeswietlenie czy cos takiego ...mały HELP WSKAZANY...

pozdrawiam...
a dziąsełka???ma opuchnięte???może idą ząbki?????
 
Co do zachowania, może to skok rozwojowy?
Jeśli chodzi o zsunięcie się z łóżka, jak zachowuje się normalnie to pewnie nic jej się nie stało, ale obserwuj ją.
 
hmm moim zdaniem to przejsciowe moja córka tez tak miała marudziła w ciagu dnia i nie dała mi nic w domu zrobić bo jak odeszłam na krok to był płacz życzę ci cierpliwości,cierpliwości i jeszcze raz cierpliwosci dasz radę.!
 
jak sobie przypomne moje urwisa 4 mce mial lepsze dni potem znow mc awantur krzyku,,ale to minie,,cierpliwosci,ja z perspektywy czasu wiem ze gdyby sie wiedzialo wczesniej co sie wie pozniej hehehe
 
to moze ja przy okazji zapytam , bo moj synek ostatnio to w nocy straszny palcz urządza ale to tak że zanosi sie płaczem przez godzine, nie wygląda to jak płacz kolkowy, sama nie wiem co to może być. Dr powiedziała że na ząbki to jeszcze za wcześnie.POza tym zdarza sie tak,że nagle sie przebudzi z takim przeraźliwym płaczem, krzykiem i za sekunde zasypia, jak go po buzi pogłaszcze.
 
reklama
witam,moja córka też ma takie naloty płaczu,wierci się po całym łóżku jakby jej coś dokuczało.Myślę że to na ząbki nadchodzi pora.Ale od dwóch dni diametralna zmiana-więcej śpi(jak nigdy),dużo mniej marudzi,jest weselsza,bardziej skora do zabaw i takie tam pozytywne aspekty.Jestem spokojniejszy o nią bo myślałem wcześniej ,że jej coś dolega.

pozdrawiam....
 
Do góry