reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"niesforne maluchy"

Maciuś ma taka minimalną podusię. Przedtem nie miał żadnej ale mu sie ulewalo i pani doktor zalecila aby klasc mu glowke troche wyzej i faktecznie pomoglo.
Justynaj a nie placze ci Wiki gdy ja zostawisz sama w łózeczku? Bo Maciuś ma momenty że wogóle nie chce zasnąć w łóżeczku i krzyczy w nieboglosy. A jak go ululam przy sobie i potem polożę do łóżeczka to zaraz sie budzi.
 
reklama
Kunda,czasem nie jest to proste z tym kładzeniem do łóżeczka, ale Wiki bardzo wcześnie była przyzwyczajana do smoczka,więc,jeśli są jakieś wąty to smoka dostaje i z powrotem zasypia.Faktem jest,że nie wszystkie dzieci podobno smoczka lubią :)
 
Niestety moja Zuzia też się nauczyła że ciągle ją nosza i huśają i jak ją tylko chcę połozyć w łóżeczku to jest alarm na całe ośedla. Ale ostatno się za nią wzięłam i ucze ją leżenia w łóżeczku. Nocki zawsze śpi u siebie w łóziu ale w ciagu dnia nie ma szans zeby ją położyć do łóżeczka
 
A nasza Majuśka owinęłan sobie nas wokół palca i w dzień i w nocy śpi u nas w łóżku. I cos mio się wydaje, że juz nie ma szans na wygonienie jej do swojego łózeczka.
 
Adaś śpi w nocy w łóżeczku tylko nad ranem biorę go czasem do siebie do łózka, szczególnie jak męczy go katarek i nie może oddychać. W dzień, różnie raz w łóżeczku, raz na kanapie, raz w łóżeczku. Zależy gdzie aktualnie przebywa i się mu zachce spać. Ale usypiać to najchętniejby tylko na rączkach, niestety ;)
 
Maciuś uważa że smoczek jest be, bo przecież z niego mleczko nie leci ;D więc nalezy go od razu wypluć.
Ostatnio nauczył się zasypiac na ramieniu i wtedy daje się połozyć do łóżeczka i spi. Zresztą w dzień spi tylko u siebie, a w nocy z nami. :D Nie wiem jak on wyczuwa że jest juz noc i nalezy sie dopominac zmiany miejsca spania ;D
 
Kunda no to bystry ten Twój Maciuś,moja chyba traktuje smoczek jak gumę do żucia i w miarę go lubi. Też chciałabym spać z maleńką,ale już teraz się boję,po naszych przebojach :)
 
justyna miałam to samo przeżycie że mała była przykryta kołdrą ::) tyle że ja nie biorę jej specjalnie tylko karmię na leżąco i przysypiam :mad:
 
no właśnie, ja też zasypiałam przy karmieniu,raczej nie brałam jej specjalnie na noc,zawsze zasypiała w łóżeczku
ale teraz już się pilnuję i karmię ją tylko na siedząco żeby nie zasnąć ;)
 
reklama
Emih pisze:
A Kasia dziś głównie spała... Pierwszy raz tak spokojnie od jakiegoś czasu... ;D

Emih moja Maja tez wczoraj tylko spała, za to dzis daje popalić, dobrze, że mąż jest w domu, to troche pomoze, chociaz nie za dużo, bo ma palucha rozwalonego i na ręce jej niestety nie weźmie.
 
Do góry