reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niespodzianka dla styczniowych Bobasków

aniołekk

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 552
Miasto
Szczecin
:-)

Uwaga Uwaga niezmiernie miłomnie poinformowac
iz wlasnie w tej chwili powtaje skarbnica muzyczna naszych skarbów.
kazdy cos tam ma wiec jak zlozymy to razem to bedzie tego sporo.

na poczatek Martka wrzucila z muzyki bobasa (kolysanki mini mini)
ja w tej chwile rzucam piosenki w wykonaiu fasolek (z ulubionymi przez mojego synka kaczuszkami:)

adres stronki za chwile (mozna bedzie wejsc i sciagnac sobie na komputer)
ale narazie ja dorzucam wiec musicie uzbroic sie troche w cierpliwosc:)
 
reklama
Aniołek zapomniała wkleic linka...no to ja wklejam

Chomik BBstyczen2006



z tąd mozecie zciagnac maluchom muze...Aniolek wrzuciła tu wszystkie chyba piosenki Fasolek:-)..ja tez juz conieco dorzuciłam..zciagajcie i dorzucajcie jak macie cos ciekawego
 
Martka, poprubuje ale mnie uprzedzilas bo chcialam wrzucic te same teledyski. fajny jest ten w dzungli, Sebek widzi hipopotamy i mowi muuuu :-D

a wrzucasz pojedynczo czy caly katalog? bo ja mysle ze za duzo na raz chcialam przeslac, aj zachlanna jestem!
 
reklama
ja wrzucałam pojedyńczo..straszni dlugp to trwało, ale sie udało
:).....zciagam jeszcze jakies pierdołki dla dzieci własnie, jak zciagne to wrzuce na chomiczka naszego:-)
 
reklama
Do góry