reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niespokojna od 4 dni

juzu nie karmie piersia wogole poniewaz po przestawieniu na butelke mala wziela cycusia tylko dwa razy zobaczyla ze leci slabiej i od tamtej pory juz wogole nie chce:tak:.Ja czuje sie z tym lepiej bo mleczka bylo juz coraz mniej a mala coraz wiecej potrzebowala a teraz obie jestesmy szczesliwe.U nas tez jest tak co jakis czas ze mala ma szorstkie policzki czasami ale znika to zaraz na drugi dzien.Mysle ze za duzo na raz.Sproboj a sama sie przekonasz jak i co;-)
 
reklama
Byłam wczoraj z Zuzią u lekarza i okazało się, że zaczęło się u nas ząbkowanie. Idą jej 2 jedynki od razu. Przy tym niektóre dzieci mogą mieć biegunki, a inne zaparcia (tak jest u nas). Mam podawać jej codziennie na deserek śliweczki z innymi owocami i przepajać koniecznie rumiankiem.
Pozdrawiam
 
Witaj! Jestem mama wczesniaka, ale z 29 tyg. i chcialam ci napisac o tych zabkach, ale wlasnie przeczytalam twoj ostatni wpis. Moj synus jest swietnie rozwijajacym sie dzieckiem bez problemow i zaczelam wprowadzac inne pokarmy niz mleko juz wczesniej bo pod koniec 4 miesiaca. Z ta skaza bialkowa to bez paniki, przy moim pierwszym dziecku w Polsce pediatra tez to stwierdzila bo gdy miala 3,5 miesiaca poszlam na szczepienie i pokazalam ze mala ma chropowate krostki przy lokciach (zgieciach) od razu kazala przestawic na jakies specjalne mleko. Nie zrobilam tego na szczescie bo sie okazalo ale duzo pozniej ze to nadmiar chloru w wodzie wywolywal to na skorze. Juzu mieszkasz w Wali ja w Anglii czyli mamy podobne proukty w sklepach, mozesz podaac obiadki i deserki dostosowane do wieku i o odpowiednim zmieleniu w twoim wypadku stage1, bo nie ma zabkow. Sa bardzo dobre kaszki ryzowe i owsiane firmy cow&gate, oraz wiele innych produktow. Powinnas tez kupic malej zel na zabkowanie "bonjel" chyba taka jest nazwa i jakies gryzaczki. Pozdrawiam
 
Laura74 dzięki wielkie. Od kilku dni podaję Zuźce te kaszki, są super. Tylko znowu problem, niestety muszę dawać jej tylko łyżeczką bo z butli nic nie chce pić. Nie wiem, jak mam ją nauczyć. Próbowałam już różnych smoczków do butli i żaden jej nie podpasował
 
Czesc uwazam ze bardzo dobrze zeTwoja curcia nie pije kaszki przez butelke. Stomatolodzy twierdza ze kaszki, zupki itp. powinno podawac sie lyzeczka:)
Wiec moze nie szukaj smoczka tylko miseczki:):-)
Pozdrowienia:)
 
Do góry