reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niespokojne dziecko

Karolcia 25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2020
Postów
60
Cześć dziewczyny,

Moja córeczka ma 2 tygodnie, od wczoraj zauważyłam, że jest bardzo niespokojna dużo płacze, śpi mniej, częściej chce jeść i dużo się pręży oraz stęka, nie chce spać w wózku, kołysce ani łożeczku, jedynym miejscem gdzie śpi w miare spokojnie to moje ramiona. Czy to może być już skok rozwojowy? Bardzo się martwię ponieważ to pierwsze dziecko i boję się, że coś Jej dolega.. 😔 Malutka od pierwszych dni dostaje mleko modyfikowane bebilon pre Ha ze względu na to, że ja sama muszę przyjomować żelazo ponieważ mam anemię i lekarz stwierdził, że to może powodować zatwardzenie u dziecka i odradził przynajmniej na jakiś czas karmienie piersią
 
reklama
Szczerze mówiąc nie mam pojęcia ja przy pierwszym dziecku jak ciagle jęczał stenkal wariowalam bo Pielucha zmieniona nakarmiony a ten jakby go coś bolało ... zaczelam trozke więcej jedzonka dawać bo myślałam ze oszaleje i potem to przeszło czyli głodomor był głodny ... a jeszcze jak ulewal mi to żołądek szybko pusty był
 
Nie chce Cie straszyc ale Moja corcia miala dokladnie tak samo, na dodatek ciagle plakala. Okazalo sie ze ma kolki, podawalam jej krople i bylo lepiej ale przeszlo dopiero jak skonczyla 2 miesiace
 
Moje dziecko jest wcześniakiem, ale też niespokojnie spał, bardzo stękał i prężył się, byliśmy u wielu lekarzy, ale na pewno nie są to kolki a w naszym przypadku dyschezja niemowlęca. Lekarz wyjaśnił, że jelitka nie są do końca dojrzałe (ale to zdarza się również donoszonym noworodkom). Podajemy probiotyk, musieliśmy zmienić preparat żelaza, ale myślę że poprawa przychodzi głównie z wiekiem.
 
Do góry