reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niespokojne niemowlę po wit. D3

Monag89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
7 Lipiec 2019
Postów
152
Moja córeczka ma 2 tygodnie. Podaje jej raz dziennie wit. D3 jedną kapsułkę i Dicoflor w kroplach- 3 krople. Podaje jej to i to razem przed samym karmieniem piersią po południu. Po karmieniu i uspieniu córeczka po chwili pręży sie, krzywi, wygina, budzi się, placze, usypiam ja na nowo a ona znowu po chwili prezy sie, krzywi, płacze. Tak jakby coś ją męczyło, nie wiem bol brzuszka czy nie umie zrobić kupki. Zauważyłam że wczoraj po podaniu tych witamin, nakarmieniu i uspieniu byla taka sytuacja i dzisiaj tak samo. Czy jest możliwość że po wit. D3 albo Dicoflor jest taka niespokojna? Dodam ze ja sama biore tez witaminy d3 w suplementach dla kobiet karmiących.
 
reklama
Nam pediatra powiedziała, że witamina D w kapsułkach może nasilać kolki u niemowląt. Przepisała nam wtedy Devikap w kropelkach na receptę. Prężenia i bóle brzuszka minęły córce ok 5 miesiąca kiedy dojrzał jej układ pokarmowy. Niestety czasem nic nie pomaga i trzeba to przeczekać. Bujać tulić i się nie załamywać. ;)
 
Moja córeczka ma 2 tygodnie. Podaje jej raz dziennie wit. D3 jedną kapsułkę i Dicoflor w kroplach- 3 krople. Podaje jej to i to razem przed samym karmieniem piersią po południu. Po karmieniu i uspieniu córeczka po chwili pręży sie, krzywi, wygina, budzi się, placze, usypiam ja na nowo a ona znowu po chwili prezy sie, krzywi, płacze. Tak jakby coś ją męczyło, nie wiem bol brzuszka czy nie umie zrobić kupki. Zauważyłam że wczoraj po podaniu tych witamin, nakarmieniu i uspieniu byla taka sytuacja i dzisiaj tak samo. Czy jest możliwość że po wit. D3 albo Dicoflor jest taka niespokojna? Dodam ze ja sama biore tez witaminy d3 w suplementach dla kobiet karmiących.
Tak jest to możliwe. Przez oleje. Albo znajdź wit D, która nie będzie podrażniać brzuszka, albo sama bierz odpowiednio dużą dawkę.
 
reklama
Moja córeczka ma 2 tygodnie. Podaje jej raz dziennie wit. D3 jedną kapsułkę i Dicoflor w kroplach- 3 krople. Podaje jej to i to razem przed samym karmieniem piersią po południu. Po karmieniu i uspieniu córeczka po chwili pręży sie, krzywi, wygina, budzi się, placze, usypiam ja na nowo a ona znowu po chwili prezy sie, krzywi, płacze. Tak jakby coś ją męczyło, nie wiem bol brzuszka czy nie umie zrobić kupki. Zauważyłam że wczoraj po podaniu tych witamin, nakarmieniu i uspieniu byla taka sytuacja i dzisiaj tak samo. Czy jest możliwość że po wit. D3 albo Dicoflor jest taka niespokojna? Dodam ze ja sama biore tez witaminy d3 w suplementach dla kobiet karmiących.
Kup Wit d bez oleju, a dicoflor odstaw jeśli nie macie problemów oprócz tych teraz, nie trzeba probiotyków na zapas.
 
Do góry