reklama

Niespokojny sen niemowlaka

Patii_666

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Witam, otóż mam problem z moim synkiem, synek ma 3,5miesiaca jest karmiony piersią ogólnie w nocy spał ładnie budził się otylko ma cycusia. od miesiąca budzi mi sie co chwilę, myślałam że potrzebuję bliskosci więc w nocy zostaje u nas ale to nic nie zmienia, około 3w nocy zaczyna się kręcić odpychac od siebie nawet poplakiwac, przekladam go z boku na bok, przy cycusiu chwilę pociumka usypia i co godzinę lub krócej to samo aż do rana, przy tym całym kręceniu się oczy ma zamknięte, gdy odloze do łóżeczka zaczyna się budzić i płakać, w dzień ma parę drzemek po 30do godziny max dodam że usypia bez problemu sam, czy któraś mama miała podobnie lub jakoś sobie z tym poradziła?

reklama

Anonimss

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Witaj, moj maly karmiony mm, ale mielismy dokladnie to samo potrafi sie nawet czasami budzic co godzine i jeczec... niestety synek ma juz prawie 9 msc a nadal budzi sie czesto w nocy :)

Mamaona

Fanka BB :)
Rozwiązania
11
Może brzuszek i kolki, może związane ze skokiem rozwojowym, albo taki okres, że potrzebuję więcej bliskości.

agrekaa

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja tak miałam i mam nadal . Synek ma już 9 mc i nasze noce wygladają tak jak opisujesz praktycznie od pól roku , Do tego jak był malutki budził się z przeraźliwym płaczem - takim wręcz histerycznym . Byliśmy u lekarza ale nic nie pomógł . Powiedział ,że z tego wyrośnie . Teraz czasami daję mu do picia lekki napar z melisy . To go uspokaja troszkę .

Aguu

Fanka BB :)
Rozwiązania
5
Ostatnia edycja:

Patii_666

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
1
Ehh to napewno nie kolki ani nie potrzebuje bliskości bo w nocy to wręcz mnie odpycha cycus nie to kombinuje jeden boczek drugi boczek, może brzuszek, może za ciepło więc go odkrywam,może smoczus tak szukam mu pozycji ale pospi max godzinkę i od nowa.. Ehh pozostało przeczekać i mieć nadzieję że minie. .

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019