reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niespokojny sen niemowlaka

Patii_666

Fanka BB :)
Dołączył(a)
20 Marzec 2018
Postów
4 234
Witam, otóż mam problem z moim synkiem, synek ma 3,5miesiaca jest karmiony piersią ogólnie w nocy spał ładnie budził się otylko ma cycusia. od miesiąca budzi mi sie co chwilę, myślałam że potrzebuję bliskosci więc w nocy zostaje u nas ale to nic nie zmienia, około 3w nocy zaczyna się kręcić odpychac od siebie nawet poplakiwac, przekladam go z boku na bok, przy cycusiu chwilę pociumka usypia i co godzinę lub krócej to samo aż do rana, przy tym całym kręceniu się oczy ma zamknięte, gdy odloze do łóżeczka zaczyna się budzić i płakać, w dzień ma parę drzemek po 30do godziny max dodam że usypia bez problemu sam, czy któraś mama miała podobnie lub jakoś sobie z tym poradziła?
 
reklama
Rozwiązanie
Ehh to napewno nie kolki ani nie potrzebuje bliskości bo w nocy to wręcz mnie odpycha cycus nie to kombinuje jeden boczek drugi boczek, może brzuszek, może za ciepło więc go odkrywam,może smoczus tak szukam mu pozycji ale pospi max godzinkę i od nowa.. Ehh pozostało przeczekać i mieć nadzieję że minie. .
Witaj, moj maly karmiony mm, ale mielismy dokladnie to samo potrafi sie nawet czasami budzic co godzine i jeczec... niestety synek ma juz prawie 9 msc a nadal budzi sie czesto w nocy :)
 
Ja tak miałam i mam nadal . Synek ma już 9 mc i nasze noce wygladają tak jak opisujesz praktycznie od pól roku , Do tego jak był malutki budził się z przeraźliwym płaczem - takim wręcz histerycznym . Byliśmy u lekarza ale nic nie pomógł . Powiedział ,że z tego wyrośnie . Teraz czasami daję mu do picia lekki napar z melisy . To go uspokaja troszkę .
 
Ostatnia edycja:
Ehh to napewno nie kolki ani nie potrzebuje bliskości bo w nocy to wręcz mnie odpycha cycus nie to kombinuje jeden boczek drugi boczek, może brzuszek, może za ciepło więc go odkrywam,może smoczus tak szukam mu pozycji ale pospi max godzinkę i od nowa.. Ehh pozostało przeczekać i mieć nadzieję że minie. .
 
Rozwiązanie
Do góry