reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niespokojny sen niemowlaka

kaesdee

Początkująca w BB
Dołączył(a)
7 Styczeń 2012
Postów
18
Mam pytanie odnośnie snu Waszych pociech. Czy Wasze niemowlaki też śpią takim niespokojnym snem? Moja 10 tygodniowa córka pomimo tego że śpi, potrafi strasznie kręcić się w łóżku, miota się, rzuca, kopie nogami do góry, wykręca się (jakbym odprawiała nad nią egzorcyzmy). Czy to jest normalne? Może coś jej dolega, np boli ja brzuszek... ale tak jest przy każdym spaniu, zwłaszcza w nocy, bo w dzień i tak śpi mi tylko po pół godziny. Dodam, że miota się tak przez sen już od kilku dobrych tygodni. Przez to często nie mogę wyczuć czy ona jeszcze śpi, czy już się wybudza, czy w ogóle jeszcze nie zdazyla zasnąć :(
 
reklama
Do góry