reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nieswiezy oddech...

renek

Mamy lipcowe'08
Dołączył(a)
2 Luty 2007
Postów
487
Miasto
Portsmouth UK
Moj synek ma dziesiec miesiecy jest zdrowy, nie ma kataru, migdalkow czy czegos podobnego. Od jakiegos czasu zauwazylam, ze ma nieswiezy oddech :-( . Wydaje mi sie, ze tak male dzieci nie powinny miec przykrego zapachu z ust. Czy ktoras z Was ma podobny problem? Czy to moze byc od zoladka? Zabki a ma ich az szesc :-) sa zdrowe! Co robic?

Pozdrawiam.
 
reklama
witam, ja również mam taki problem, z tym że Nicole brzydko pachnie z buźki tylko w nocy. W dzień jest OK.
Nicole ma wszystkie ząbki, byliśmy dzisiaj n apierwszej kontroli u dentysty i powiedział iż zabki sa OK. Jest zdrowa, więc wydaje mi sie iz to od żoładka, za tydzień mam wizyte u pediatry wiec wtedy dokładnie się o to dopytam.
Ale może jest mama co już miała z tym styczność i coś na to poradziła? :-)
 
My tez bylismy u lekarza i powiedzial, ze nie ma sie czym martwic. Dodam, ze mieszkamy w Anglii a tu opieka lekarska jest czasem niezadawalajaca. Moze u Was bedzie lepiej. Czekamy na relacje :-) .

Pozdrawiamy cieplutko.
Renia i Kuba.
 
I co z tym oddechem? Jakoś cicho. Ja też się zastanawiałam nad tym. Mała ma ząbki, więc może nie dokładnie czyścimy??? Nie jest też tak, ze jest to oddech znewalająco brzydki - po prostu taki nie neutralny :)
 
Kiedyś słyszałam opinię że gdy małe dziecko ma nieświezy oddech to może to oznaczać infekcje dróg moczowych...w sumie to nie była opinia pediatry ani innego lekarza ale w naszym przypadku sprawdziło się...niestety :-:)-:)-(
 
Czy w przypadku infekcji dróg moczowych - oprócz nieświeżego oddechu - bły inne objawy. Jkie to były bakterie/wirusy i czym leczone?
 
Makaoo...u nas infekcja dróg moczowych została zdiagnozowana w szpitalu przy rutynowym badaniu moczu...okazało się że w moczu Amelki są leukocyty, erytrocyty, bardzo liczne bakterie...zostało to wyleczone antybiotykiem (Augumentin) i Furaginem...po dwóch miesiącach był nawrót choroby i pierwsze co mnie zaniepokoiło to ciężkie noce...Mała budziła się po kilka...kilkanaście razy z płaczem...no i ten oddech...może nie jakiś straszny ale zawsze "coś"...
W każdym razie co miesiąc kontrolujemy mocz córeczce...

Pozdrawiam
 
Moj symek ma problem z alergia i mysle, ze to od tego. A z drugiej strony to im Kuba jest wiekszy to oddech jest gorszy fuj... . niedawno zrobilismy badanie w wlosow na alergie no i sie okazalo, ze na duzo rzeczy jest uczulony ktorych nie podejrzewalismy np na pszenice i produtky przenne ale nie ma alergii na gluten. Dzialamy zeby wyeliminowac alergeny z diety i zobacze co sie stanie z oddechem.
Ale ciekawi mnie jakie objawy miala twoja corka Moniko bo z Twojej wypowiedzi to wychodzi, ze przez przypadek wykryto te leukocyty, erytrocyty, bardzo liczne bakterie.
 
reklama
Mój misio ma ponad 3 miesiące i zdarza mu sie mieć nieświeży oddech. Lekarz mówi, że z małym wszystko w porządku myśle, że to przez to, że jest karmiony butelką lub dlatego, że idą mu ząbki.
 
Do góry