reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"niesymetryczne" zęby mleczne u 10-miesięcznego dziecka

Dołączył(a)
14 Wrzesień 2010
Postów
2
Witam.
Mam pytanie odnośnie zębów mlecznych (dolnych jedynek, na razie tylko je ma) mojego syna. Są... niesymetryczne, różnej szerokości, bardzo się różnią. Prawa jedynka wygląda jak zrośnięta jedynka i dwójka.
Załączam fotografię:
http://lh5.ggpht.com/_Z8D8A9pkcNs/TI-qvtorwnI/AAAAAAAAU7I/LNGyO1o0PVc/IMGP9833.jpg
Czy spotkał się Pan z taką anomalią? Co może oznaczać? Czym skutkować? Czy powinnam niezwłocznie odwiedzić stomatologa, czy też czekać, aż zęby całe wyłonią się z dziąseł?
Pozdrawiam,
masza
 
reklama
U mnie wygląda podobnie, ale górne jedynki są tak różne... jak wyrastała ta szersza, to myślałam, że rośnie na raz jedynka i dwójka... dodam, że mój mąż i starsza córka mieli dodatkowe zęby stałe (córka właśnie jedynki) - czy to ma z tym jakiś związek?
 
Do góry