reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nietolerancja laktozy

zanka200389

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Styczeń 2018
Postów
2 144
Miasto
Poznań
Witam. Wczoraj była u nas kolejny raz polozna i zauważyła ze młoda ( skończone 2 tygodnie ) ma tarke na czole tylko na czole ze to oznaka ze nie toleruje laktozy. Kazała zmienić mleko na bez laktozy ( karmie mlekiem mm. Co myślicie o tym??
 
reklama
Ja bym poszła do pediatry dopytac. Pierwszymi objawami są raczej kupki ze śluzem (może być w nich krew),ulewania i kolki.mój pediatra stwierdził, że wysypka pojawia się najczęściej po 3 miesiacu życia. U nas dokładnie tak było. Dopiero jak mały dostał wysypki, to zmieniliśmy mleko. Poza tym sama nie podjelabym decyzji o takiej zmianie.jeśli pediatra tak zdecyduje to powinien wypisać Ci receptę na mleko. Jest wtedy dużo tańsze. Takie maluszki mają różnego rodzaju krostki.może być potówka, trądzik niemowlęcy, alergia na środek do prania, lub całkiem co innego. Ja osobiście nie słyszałam żeby któraś z mam pisała o nietolerancji na laktoze u tak małego dziecka. Najwcześniej to był 2-3 miesiąc.
 
Ja bym poszła do pediatry dopytac. Pierwszymi objawami są raczej kupki ze śluzem (może być w nich krew),ulewania i kolki.mój pediatra stwierdził, że wysypka pojawia się najczęściej po 3 miesiacu życia. U nas dokładnie tak było. Dopiero jak mały dostał wysypki, to zmieniliśmy mleko. Poza tym sama nie podjelabym decyzji o takiej zmianie.jeśli pediatra tak zdecyduje to powinien wypisać Ci receptę na mleko. Jest wtedy dużo tańsze. Takie maluszki mają różnego rodzaju krostki.może być potówka, trądzik niemowlęcy, alergia na środek do prania, lub całkiem co innego. Ja osobiście nie słyszałam żeby któraś z mam pisała o nietolerancji na laktoze u tak małego dziecka. Najwcześniej to był 2-3 miesiąc.
6.09 idziemy na patronaz wiec będę pytać. Polozna wpisała w jej książeczkę ze mamy zmienić wiec kupiłam[emoji53]... Syn nie tolerowal laktozy miał straszne kolki ulewal ( w sumie zwracał cały pokarm )
 
Do góry