reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Nietrzymanie moczu pytanie

Natqaaaaaa

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Maj 2021
Postów
37
Hej, pytanie do mam które się z tym borykają. Sama już nie wiem czy mam nietrzymanie moczu wysiłkowe, czy może pęcherz neurogenny. A może i to i to. Pytanie,czy jak wam się zdarzy trochę popuścić, to czy macie od razu pilna potrzebę pójścia do toalety ? Czy po prostu pójdzie te parę kropelek ale generalnie do toalety pilnie iść nie musicie? Nie pije jakoś dużo płynów a mam wrażenie że muszę chodzić do toalety niekiedy co pół h. Niekiedy w trybie pilnym bo jak tylko pójdzie kropelka to muszę naprawdę szybko iść.
Druga sprawa, jak sobie poradziłyście z problemem ? Miała któraś z Was laserowy zabieg nietrzymania moczu może? Pomógł?
 
reklama
Do góry