reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nietrzymanie moczu w 3 trymestrze

Paulina31

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Grudzień 2019
Postów
32
Jak w temacie dzisiaj rano przy śniadaniu poczułam jakbym się sikała od razu łazienka i wkładka saquella test na wody płodowe ale nie zabarwiła się do tej pory a ja cały czas czuję wyciek... O 18.30 wizyta u lekarza i jak ja mam iść na badanie jak ciągle czuję że ze mnie się leje... Tragedia ktoś miał podobnie?
 
reklama
Nie miałam więc nie pomogę, ale jeśli chodzi o to, jak masz iść na badanie- normalnie.
Lekarz nie powinien się dziwić, nic co ludzkie nie powinno byc mu obce.
Ostatnio pierwszy raz się dowiedziałam, że jak mam jakieś upławy i chcę to z ginem skonsultować, to absolutnie nie mam się podmywać przed badaniem, bo musi widzieć tę naturę. Jak zmyję, to nie ma dobrego badania. A ja chciałam do niej na czyściocha [emoji23]
No chyba że chodzi ci o to, jak dojechać. No to niestety tylko wkładka i jeszcze raz wkładka. [emoji1745]
 
Ja nie trzymam moczu od 18-19 tyg ciąży a teraz jestem w 32tc. Za każdym razem gdy kichnę, zakaszlę albo wstaję z krzesła, kanapy, czy sedesu nawet zaraz po wysikaniu się, leci znowu. Pani doktor stwierdziła, że moge próbować ćwiczyć mięśnie ale dolegliwości miną po porodzie a taki urok mojej ciąży. Także jeśli nie są to wody płodowe to spokojnie kochana. Być może masz też bardzo wodnisty śluz. Mi pojawił się taki około 20tc i niestety taki pozostał. Jedyna rada to częsta zmiana wkładek higienicznych. A co do dyskomfortu podczas wizyty u lekarza to nie zapominaj, że to ginekolog. Widzieli więcej niż ciężarną popuszczającą mocz i akurat w ich przypadku, wszytsko co ludzkie, nie jest im obce :) Zdrówka dla Ciebie i dzidziusia
 
Mi również przy kichaniu, potrafiło polecieć, ale nie że cały czas , najgorsze że po porodzie tez tak było, i mimo że 7 m minęło, czasem jeszcze się zdarzy
 
No cóż jadę uprzedzę jak jest żeby się nie zdziwił.... A właśnie ja nie kicham nie śmieje się wystarczy że wstanę i już leci troszkę nawet po wizycie w toalecie za chwilę czuję że znowu mokro😤
 
Ja jestem w 2trymestrze i teraz jak i w poprzedniej ciąży miałam problem z nietrzymaniem moczu np podczas kichania lub kaszlu. Zdarzyła się też "wpadka" rano. Po połogu wszystko wróciło do normy :)
 
reklama
reklama
Do góry