reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nietypowe pytanie - ciąża przez peeting, ocieranie

Dołączył(a)
18 Czerwiec 2019
Postów
5
Rozwiązania
0
Witam, mam pytanie stresujemy się z dziewczyną że mogło dojść do ciąży przez peeting ocieranie. Miała wtedy dni płodne i ma nieregularny cykl, było to tak: ja byłem w samych bokserkach ona bez majtek, zaczęła się ocierać o mojego, dokładnie nie wiem w których miejscach ale gdzieś po środku, doszło do wyjścia prejakatu i zauważyliśmy go na moich bokserkach, i tu pytanie czy mógł przejść ten prejakat do jej pochwy w jakiś sposób? Dodam że zeszła ze mnie przed wtryskiem. Proszę o szybką i dokładną odpowiedź.
 
reklama

Fado123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
3 314
Rozwiązania
3
Nie nie mogło , byłeś w bokserkach , żeby była ciąża wytrysk musi nastąpić w środku , to wbrew pozorom nie jest takie proste ,że wiatr zawieje i ciąża
 

DarkAsterR

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Maj 2018
Postów
1 994
Rozwiązania
2
Bycie plemnikiem to ciężki kawałek chleba. Trzeba pokonać wiele barier zanim w ogóle dotrze się w pobliże jajeczka a już o spowodowaniu ciazy nie mówiąc.
Najpierw trzeba pokonać zaporę w postaci spodni, bielizny. U chłopaka i u dziewczyny, potem jeszcze wyladowac jakos w środku dziewczyny, później przepłynąć odległość mierzona niemalże w milach. Morskich. Po drodze zwalczać potwory w postaci pH kobiecego ciała i innych naturalnych barier. A na końcu i tak ma się 50% szans ze w ogóle spotka się jajeczko. Potem jeszcze ostatnie zmagania przy przejściu do środka jajeczka i potem można mówić o ciazy ale znowu tylko w teorii.
Jeśli twoja kobieta jest w ciazy po czymś co ty opisujesz to śmiem twierdzić ze masz terminatory w spodniach a nie zwykle plemniki.
 
Do góry