reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nietypowe twardnienie brzucha pomoże ktoś?

Dołączył(a)
4 Wrzesień 2017
Postów
3
Hej wszystkim :) Mam nadzieję , ze znajdzie się ktoś kto pomoże . Wiem ze na forum jest duzo postow dotyczących tego zagadnienia , prawie wszystkie juz czytalam , ale nadal nie moge znalezc konkretnego. Moj problem jest taki iz od 19 tyg. ciazy a jestem obecnie w 22 tyg. , mam twardnienia brzucha , takie uczucie spinania , pełnosci, wszedzie dziewczyny pisza o podobnych objawach ze maja nawet po 10 skurczy na godzine , ale u mnie jest inaczej u mnie wystepuja 1-3 skurcze dziennie , ale trzymaja od 20 min do godziny nawet. Szyjka na usg polowkwym miala 31 mm , w wtorek bylam u lekarza dostalam do zestawu jedynie spasmoline , luteine biore od poczatku i magznez od 19 tyg , ale nic sie nie zmienia. Moze ktos mial podobnie jak to sie skonczylo, boje sie ze urodze wczesniej przez te skurcze.. Dzieki za odpowiedzi.
 
reklama
A mialas robione wymazy z szyjki? Czasem bakterie odpowiadaja za pojawianie sie przedwczesnych skurczy. Ja bym na Twoim miejscu sprawdziła, popros gina o wymaz.
 
Musisz częściej sprawdzać szyjke. Jeśli nic się nie zmienia to widocznie tak masz. Kiedy wizyta?
 
wizyte mialam 28 sierpnia teraz mam na 26 wrzesnia ale chhyba pojde wczesniej kolo 11 na sprawdzenie tej szyjki na usg , bo jak teraz jedynie badala mnie na fotelu
 
Do góry