reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nietypowy Problem/Objawy

Dołączył(a)
23 Maj 2012
Postów
1
Witam Moja Przyjaciółka ma 3,5 miesięczną córeczkę ostatniej nocy gdy wstała na karmienie cały materac w łóżeczku był mokry piżamka małej i pościel ..Pampers był suchy efekt jak by ktos wylał wiadro wody dziecko nie płakało normalnie wstało na karmienie prosze o pomoc z góry dziękuje
 
reklama
moze zle zalozyla pamperka? mi sie nie raz tak zdazylo , tyle ze ja mam chlopcow. nie raz siusiek uciekl do gory a nie w dol i jak sikal to wylatywalo z pieluszki , czasami tez jak pieluszka byla juz za mala a oni sie wiercili przy zakladaniu polowa dupki byla poza pampersem i tak samo siuski wylatywaly . nic innego nie przychodzi mi do glowy
 
Ja też pomyślałam,że dzidzia może być spocona.Kiedyś mi lekarz powiedział,że mam obserwować dziecko,czy nie poci się bez wyraźnej przyczyny,bo to może choć nie musi być objawem krzywicy dziecka.
 
reklama
Do góry