reklama

Nieudane próby badania na obciążenie glukozą

Monikall01

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny dzisiaj drugi raz próbowałam wykonać tzw krzywą cukrową. Za pierwszym razem całą glukoze zwymiotowałam po 5 minutach a więc badania wykonać nie było można dziś to samo trzeci raz nawet nie próbuje bo wiem że zwrócę wszystko. Moj organizm chyba nie toleruje tego płynu i teraz nie wiem bo czas mi się kończy gdyż podobno te badanie robi się do 28 tc a ja już prawie 27 co teraz? Czy da się to jakoś inaczej zbadać nie pijąc tej glukozy? Któraś z was może WGL nie robiła tego badania?

reklama

jasani

Fanka BB :)
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
24
Ja mieszkam w kraju gdzie jeżeli nie było w rodzinie przypadków cukrzycy to w ogóle nie robi się tego badania. Moja koleżanka w ogóle go nie miała. A próbowałaś glukoze z cytryną? Może to jakoś uda Ci się utrzymać. Moim zdaniem to jest tylko Twój wybór czy robić to badanie czy nie.

Ika88

Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
A ile masz na czczo? Ja w takim przypadku mierzyłabym w domu cukry glukometrem na czczo (do 90) i godzinę po posiłkach (do 140) przez jakiś czas, jak będzie ok to uznałabym, że cukrzycy nie ma :)

Karolina&Zosia

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny dzisiaj drugi raz próbowałam wykonać tzw krzywą cukrową. Za pierwszym razem całą glukoze zwymiotowałam po 5 minutach a więc badania wykonać nie było można dziś to samo trzeci raz nawet nie próbuje bo wiem że zwrócę wszystko. Moj organizm chyba nie toleruje tego płynu i teraz nie wiem bo czas mi się kończy gdyż podobno te badanie robi się do 28 tc a ja już prawie 27 co teraz? Czy da się to jakoś inaczej zbadać nie pijąc tej glukozy? Któraś z was może WGL nie robiła tego badania?
A próbowałaś wypić to z dużą ilością soku z cytryny?

eMkaa.

Rozwiązania
0
Mi robienie tej glukozy spędza sen z powiek. Obawiam się, że skończę z głową w misce... I tyle z badania.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Zbudujmy coś razem. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019

Test

Przetestuj kołdrę obciążeniową Senso-Rex™

Zgłoszenia przyjmujemy do 26/05/2019

Konkurs

Sport&Fun. Konkurs z Alexandrem

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/05/2019