reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieudane próby IVF związane m.in. z Anty- Sperm Bodies ( Neutral Killer)

Dołączył(a)
3 Maj 2021
Postów
7
Witajcie drogie dziewczyny, piszę do Wszsytkich z Was ,które zmagają się z wspomnianą w temacie diagnozą, jak u Was wygląda/ wyglądało leczenie, czy udało Wam się utrzymać ciążę, urodzić dzieci mimo antycial? U mnie zdiagnozowano Nk,po 3 nieudanej próbie kriotrasferu ( 1 tranafer był świeży, oczywiście nieudany) Starania zaczęliśmy 5 lat temu od badań morfologicznych ,hormonalnych, kontrola cyklu ,owulacji itp. ,badanie nasienia u męża ,nie znaleziono żadnych chorób, wszystko było w normie, po roku prób, zgłosiliśmy się do Kliniki,kolejne badania , nasienie męża okazało się jeszcze lepszej jakości, piękna owulacji , USG W 3 monitorowanych cyklach nie wykazało żadnych patologii, jednak nadal nie byłam w ciąży, podjęliśmy decyzje o in vitro, 7 zarodkow bardzo dobrej jakości. Świeży transfer,dużo nadziei i nic, kolejne 3 transfery mimo bardzo dobrych wyników nueudane, w końcu na kolejnej wizycie Pani Profesor zasugerowała badania biopsji endometrium, po 3 tygodniach dostalam druzgocącą informację, mam 373 UND w mm2. Przez 3 miesiące byłam przygotowywana do 4 już transferu, przyjęłam 2 razy Intralipid 20% ( 8ml /250 roztworu NaCl) 1 w czerwcu ,drugi w dniu transferu), do tego 10 zastrzyków domięśniowo przecizakrzepowych ,3 razy dziennie po dwie tabletki Utrogestan, mimo dużych nadziei i tym razem się nie udało. Piszę do Was ,gdyż wątków w tej tematyce jest mało, a fora w tej tematyce są dosyć już stare ( 2009/ 2011rok) będę wdzięczna jeżeli znajdzie się choć jedną osoba ,która boryka się z taką diagnozą. Ściskam mocno M.
 
reklama
Do góry