reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieudane starania - kiepski seminogram

Tez jestem typem zadaniowca.
Tak, dzis podpytalam mojego gin co z tym seminogramem, podobało mu się ze wzrosła ruchliwość, do morfo się aż tak strasznie nie przyczepił, że spadła do 0, podał namiary do urologa, kazał zrobić hormony i w/w badania nasienia dodatkowo oprócz seminogramu no i zobaczymy co dalej 🤷🏼‍♀️
Wlasnie nasz androlog powiedział, ze z tych wszystkich parametrów (możesz zobaczyć jak kiepskie są), należy skupić się na ruchliwości. Może coś w tym jest skoro Twój ginekolog tez na tym się skoncentrował ? Ja nie chce o tym za dużo czytać, bo później myśle o tym za dużo, w zasadzie tylko o tym wiec póki co polegam na tym, co mówi lekarz. I właśnie powiedział , ze jak się wynik nie poprawi to nas wyślę do kliniki w Szczecinie która bada przyczynę tej ruchliwości a raczej jej braku. Ciekawa jestem.
 
reklama
Wlasnie nasz androlog powiedział, ze z tych wszystkich parametrów (możesz zobaczyć jak kiepskie są), należy skupić się na ruchliwości. Może coś w tym jest skoro Twój ginekolog tez na tym się skoncentrował ? Ja nie chce o tym za dużo czytać, bo później myśle o tym za dużo, w zasadzie tylko o tym wiec póki co polegam na tym, co mówi lekarz. I właśnie powiedział , ze jak się wynik nie poprawi to nas wyślę do kliniki w Szczecinie która bada przyczynę tej ruchliwości a raczej jej braku. Ciekawa jestem.
Tez juz wole nie myśleć bo zwariuję 🙈
Trudno, co ma być być będzie i już 🤷🏼‍♀️
Narazie mamy przerwę do października/listopada więc może trochę ochłonę 🙈
 
Do góry