reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieustający ból podbrzusza 8tc.

Anet07

Początkująca w BB
Dołączył(a)
10 Wrzesień 2017
Postów
23
Witajcie Damy,
Pomóżcie proszę w rozwianiu wątpliwości...
Jestem w 8tc, w poniedziałek lekarz stwierdził, że płód jest za mały i obawia się, że może dziać sie coś niedobrego, przepisał tabletki. Od dwóch tygodni odczuwam nasilający ból w podbrzuszu, a wczoraj i dziś ból jest już nie do wytrzymania- nospa nie pomaga (wbrew zapewnieniom lekarza). Poza bólami nie mam innych objawów.
Doradźcie proszę- udać się na SOR czy moje objawy są czymś naturalnym?
 
reklama
Witajcie Damy,
Pomóżcie proszę w rozwianiu wątpliwości...
Jestem w 8tc, w poniedziałek lekarz stwierdził, że płód jest za mały i obawia się, że może dziać sie coś niedobrego, przepisał tabletki. Od dwóch tygodni odczuwam nasilający ból w podbrzuszu, a wczoraj i dziś ból jest już nie do wytrzymania- nospa nie pomaga (wbrew zapewnieniom lekarza). Poza bólami nie mam innych objawów.
Doradźcie proszę- udać się na SOR czy moje objawy są czymś naturalnym?
Leć na IP. bo moze się zdarzyc cos, czego za pewne nie chciałabyś, zeby sie wydarzyło.
 
Moze owulacje mialas pozniej dlatego dzidizus za maly
Co do bólu brzucha jeśli nie ma krwi plamienia to nic sie nie dzieje takiego zwzwyczaj jednak ja bym dla własnego spokoju pojechała na IP albo do swojego lekarza.
Ja mialam takie bole brzucha jak na okres właśnie na poczatku i od polowy ciazy czasem spac nie moglam w nocy oczywiście lekarz zbadal sprawdził i wszystko bylo ok
Macica rosnie caly czas stad taki bol w ciazy
Bardzo pomogl mi magne b6 to chyba najlepszy magnez dla kobiet w ciąży mozna brać duzo magnezu w ciazy.
A chudsze osoby moga bardziej taki bol czuc tak mowil mi lekarz i w szpitalu choc nie wiem jaka jestes
Jedz na ip bynajmniej będziesz wiedziała ze bol jest normalny.
Daj znac!
 
@olcia1718 jak masz cos pisac to pisz w jednym poście;)
Autorko pamiętaj każda kobieta jest inna, u jednych takie bóle w ciąży są normą, u drugich takie bóle kończą się czymś bardzo przykrym. Na własną rękę leków nie bierz bez konsultacji z lekarzem. Kolejna rzecz; chcesz dla dziecka dobrze, to po prostu jedź na IP, bo stres Ci nie pomoże w tym przypadku, a konsultacja lekarska być może tak.
 
reklama
reklama
Do góry