reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewidoczny pęcherzyk

Zante

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Styczeń 2015
Postów
29
Witam Wczoaj zrobiłam 2 testy ciążowe, które wyszły pozytywne. Udałam się do ginekologa, który niestety nie znalazł nigdzie pęcherzyka. Ostatnia miesiączka 28 listopada. W czwartek mam zgłosoć się na usg dopochwowe na lepszym sprzęcie w szpitalu. To co mnie nie pokoi to utrzymujący się stan podgorączkowy, nasilający się popołudniami i wieczorami do ok 37,5 stopna a może więcej. Jet mi wtedy strasznie zimno po zym oblewają mnie poty. Lekarz powiedział, że temp nie powinna być tak wysoka, ale nie wiem co to może oznaczać...
 
reklama
Do góry