reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewidoczny pęcherzyk

Zante

Początkująca w BB
Dołączył(a)
6 Styczeń 2015
Postów
29
Witam Wczoaj zrobiłam 2 testy ciążowe, które wyszły pozytywne. Udałam się do ginekologa, który niestety nie znalazł nigdzie pęcherzyka. Ostatnia miesiączka 28 listopada. W czwartek mam zgłosoć się na usg dopochwowe na lepszym sprzęcie w szpitalu. To co mnie nie pokoi to utrzymujący się stan podgorączkowy, nasilający się popołudniami i wieczorami do ok 37,5 stopna a może więcej. Jet mi wtedy strasznie zimno po zym oblewają mnie poty. Lekarz powiedział, że temp nie powinna być tak wysoka, ale nie wiem co to może oznaczać...
 
reklama
ogolnie w ciazy temperatura rosnie wiec lekarz tez jakies glupoty gadal bo ja na poczatku tez mialam podwyzszona temeprature i ogolnie czulam sie jakbym miala grype.. co do pecherzyka to powinien byc widoczny chociaz najmnejszy.. ale moze ciaza jest mlodsza i dlatego nie widac. idz do innego lekarza zobacz co powie.
 
Dziękuję za odpowiedź, pocieszyłaś mnie. Na razie nie mówiłam nawet mężowi, żeby nie żył w takiej niepewności jak ja. Lekarz nawet doradził, że lepiej poczekać bo jak na razie u mnie jest kwetia znalezienia pęcherzyka w ogóle. Mówił żebym się nie denrwowała, ale tak się nie da.
 
stres zawsze towarzyszy ale to tez szkodzi!:* kazdy zarodek itd ma swoj czas na pokazanie sie wiec na razie jest wczesnie wiec nie ma co skreslac poki co nic bo pecherzyk moze sie jeszcze pojawic wiec poczekaj do czwartku i wtedy zobacz co lekarz powie. Trzymam kciuki!
 
Diękuję za dodanie wiary, że będzie dobrze. Nie jest to moja wyczekana ciąża ani też nie staraliśmy się o nią, choć chcemy już mieć dziecko i mieliśmy plan, że powoli zaczynamy ;) Test był małym szokiem, ale bardzo się ucieszyłam , że to już :) Dam znać po kolejnym usg. Dziękuję
 
Robiłaś może bhcg?? Żeby potwierdzić ciąże ?? Też mi się wydaje, że lekarz jakieś głupoty mówi z ta temp ja miałam straszne skoki temp i raz mi było ciepło raz zimno ;-) Jeszcze żeby Cię pocieszyć ja jak zaszłam w ciąże to do 11 tyg nie było nic widać i leżałam ponad 2 tyg w szpitalu i codziennie mnie straszyli, że ciąża obumarła później, że jajeczko jest poste do momentu aż raz trafiłam na lekarza, który powiedział, że mam czekać bo może owulacja wystąpiła później i dlatego nic nie widać :tak: Lekarze chcieli mi usunąć "niby" puste jajeczko dlatego na własne żądanie wypisałam się ze szpitala a 2 tyg później usłyszałam bijące serduszko mojej córeczki :happy: Trzymam kciuki i posyłam pozytywne fluidy ;-)
 
Spokojnie :). Taka sytuacja może występować we wczesnej ciąży. Znalezienie zarodka jest wtedy często jeszcze niemożliwe. Temperatura 37,5, dreszcze, rozbicie jak przy grypie - też to czułam i myślałam, że złapałam wirusa :). Warto udać się do lekarza, który będzie wiedział co w takiej sytuacji robić.
 
Dziękuję za wiadomość :) wczoraj była poerwsza noc od dwóch tygodni kiedy nie miałamdreszczy choć temp na pewno miałam ok 37 stopni. Dzisiaj zrobiłam morfologię oraz toksoplazmozę zgodnie z poleceniem lekarza. Kazał zbadać również mocz. Nie wiem dlaczego nie mówił żebym zrobiła HCG. Powiedział, że oznaczymy jeśli nie znajdzie pechęrzyka podczas usg dopochwowego. Nie badałam jeszcze HCG...
 
reklama
Sorrki że to napiszę ale jakiś nie teges ten Twój gin :-/ zleca Ci tokso a nie zleca hcg co najmniej to dziwne na Twoim miejscu zrobilabym sobie badanie na własną rękę - bynajmniej będziesz pewna ze wszystko jest ok ;) Też jestem teraz we wczesnej ciąży i też mam temp 37,5 a wczoraj nawet 37,8 mój gin uważa że tak ma być ;) Głowa do góry i zrób sobie hcg :-)
 
Do góry