reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewydolność ciśnieniowa szyjki macicy - Efakt lejka

reklama
Cześć dziewczyny, cchciałbym odświeżyć temat. Jestem prawie w 19tc i mam założony krążek. Niestety mimo tego lekarz nie zostawił mi zludzen, powiedzial, ze na takim etapie ciąży z szyjka 16mm praktycznie nie mam szans. Poronienie może nastąpić w każdej chwili. Pomijając fakt, że jestem załamana, że stracę swoją dziewczynkę, to jeszcze czuje sie, jakbym siedziała na bombie zegarowej i czekam kiedy stanie sie najgorsze. Z drugiej strony gdziela z tyłu głowy mam cichą nadzieję, że może się myli. Czy ktorejś z Was z tak krótką szyjka udało się donosic? Pozdrawiam Agata
Wiesz co, zmien lekarza. Niech ci założy szew, będziesz leżała z nogami do góry i dasz radę. Znam dziewczynę która całą ciążę leżała, bo wody się sączyły, szyjka rozwarta, a teraz jest 36 TC. Nie wiem dokładnie jak bardzo duże miała rozwarcie i skrócona szyjkę, ale od razu była hospitalizowana i do końca ciąży leży na oddziale.
 
Do góry