reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewydolność szyjki macicy a druga ciąża

Nika2017

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
30 Marzec 2017
Postów
64
Cześć. Pisze z takim pytaniem . Może ktoś z was ma niewydolność szyjki macicy . Kiedy staraliście się o drugie dziecko? Mamy dziecko, dziecko ma 1,5 roku i chcemy z mężem drugie dziecko. Za ile czasu po urodzeniu pierwszego dziecka najlepiej starać się o drugie dziecko?
 
reklama
Oczywiście ,że nie zawracasz głowy ,chyba od tego jest to forum ,żeby pomóc :) a czy lekarz powiedział coś na temat nieregularnych cykli ? zlecił może jakieś badania ?
 
reklama
Hej czy są tu dziewczyny po drugiej ciąży lub jej trakcie z zdiagnozowana niewydolność szyjki? Jak u Was przebiegała druga ciąża?
Ja mam ciśnieniowa niewydolność szyjki dwie ciążę stracone w 17-18 tydz, jedna ciąża donoszona z szwem moja szyjka dość wcześnie zaczyna się rozwierać od środka robi się lejek w kształcie V jakoś od 12tyg, trochę mam strachy w głowie przez tą moja szyjkę jak myślę o 2 ciąży bo mam już malucha a wiec nie będę tyle leżeć, lekarz dał zielone światło ale mówił też o tym że gwarancji nie ma może być dobrze, może być poronienie, a może być tak że dziecko urodzi się 600 gramowe i będzie walka o jego życie, po ciąży mam też adenomioze, miałam cukrzycę ciążowa i został stan przedcukrzycowy i problem z insulina jestem na Metforminie dożywotnio od diabetologa po wywiadzie rodzinnym, czasami myślę ze może to za dużo obciążeń jak na jedną kobietę i może przestać myśleć o drugim dziecku, teraz już staramy się prawie 2 lata ale to utrudnione przez adenomioze, diabetolog jak usłyszał cala historie to nie wprost ale odradził druga ciążę, jestem po 2 późnych poronieniach i 4 wczesnych, może to już powinien być koniec, jakie macie doświadczenia z druga ciąża?
 
Do góry