reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

niewykorzystany urlop wypoczynkowy

Dołączył(a)
2 Październik 2012
Postów
10
Miasto
okolice miasta Nysa
witam! mam pytanie odnośnie niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego. a wiem że pracodawca rozwiąże ze mną umowę w dniu porodu. powinien mi zapłacić za niewykorzystany urlop czy wydać go przed rozwiązaniem mowy??
 
reklama
witam! mam pytanie odnośnie niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego. a wiem że pracodawca rozwiąże ze mną umowę w dniu porodu. powinien mi zapłacić za niewykorzystany urlop czy wydać go przed rozwiązaniem mowy??
Co do zasady istnieje obowiązek wykorzystania urlopu przed wygaśnięciem umowy. Jeśli nie ma takiej możliwości pracownikowi wypłacany jest ekwiwalent.
 
Do góry