reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewyraźna struktura płodu

G

guest-1682593213

Gość
Czesc jestem w 6tc i po ostatniej wizycie pani doktor która najpierw mnie skomentowała ze w krótkich spodenkach się nie przychodzi do lekarza bo ona czuje się obrazona pierwszy raz się z czym takim spotkalam zdenerwowana przebadała mnie i mówi ze tu coś jest nie tak bo nie ma serca ani głowy ze chyba bezczaszkowiec I ona się pod tym nie podpisze i dala mi skierowanie do szpitala na szczegółowe badanie USG ( na skierowaniu napisala niewyraźny obraz usg chyba ciąża obumarla)Poszlam ale p.doktor powiedzial ze dopiero za tydzień możemy zobaczyć czy wszystko ok bo to wczesna ciąża.Chce jeszcze dodać ze tydzień temu bylam prywatnie i lekarz na usg powiedział ze widzi sam pęcherzyk.Co Wy o tym myślicie i uważacie bo jestem bardzo zdenerwowana szczegółowe badanie bede miec 4sierpnia.Jestem załamana.Ilona 40lat druga ciąża.
 

Załączniki

  • 20210721_092425.jpg
    20210721_092425.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 495
  • 20210721_092442.jpg
    20210721_092442.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 177
reklama
reklama
Do góry