reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewyraźny test

reklama
Czesc
Dziewczyny rano dziś robiłam test - pozytywny.
wyszłam do pracy i zaczął mnie bardzo bolec brzuch i przed chwila dostałam okres?
co jest grane?
Miała tak któraś z Was?
 
Czesc
Dziewczyny rano dziś robiłam test - pozytywny.
wyszłam do pracy i zaczął mnie bardzo bolec brzuch i przed chwila dostałam okres?
co jest grane?
Miała tak któraś z Was?
Czy ten test z rana to nie był NordTest?? Bo mi tak w poprzednim cyklu pokazał druga kreskę ale szarą dwa dni z rzędu a mimo to okres dostałam. Ale zdążyłam iść na beta hcg i było 0 także nie była to biochemiczna. Myślę że u Ciebie podobna sytuacja. Wadliwy test.
 
Czy ten test z rana to nie był NordTest?? Bo mi tak w poprzednim cyklu pokazał druga kreskę ale szarą dwa dni z rzędu a mimo to okres dostałam. Ale zdążyłam iść na beta hcg i było 0 także nie była to biochemiczna. Myślę że u Ciebie podobna sytuacja. Wadliwy test.
Nie jakiś inny. Byłam na becie z samego rana. Jutro wynik, zobaczymy. Cóż kolejny miesiąc przytulania przed nami. Nie mam jeszcze parcia bo to dopiero 1 cykl starań 😜
 
reklama
Do góry