reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezaszczepieni-zapraszam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Thorina

Początkująca w BB
Dołączył(a)
29 Listopad 2021
Postów
16
Witam Was dziewczyny. Czytam forum od dawna a tematów o szczepieniu na koronawirusa jest mnóstwo. Ja natomiast chciałabym zaprosić do rozmowy osoby, które z różnych względów nie chcą tego robić. Jakie jest ich zdanie na ten temat.
Ja od początku nie chciałam się szczepić, nie ufam tej szczepionce. Statystyki do mnie nie przemawiają. Szukam osób, które może na własnej skórze przekonały się o jej szkodliwości lub ktoś z rodziny cięzko ją zniósł.
U mnie w rodzinie większość zaszczepiona i zaczynam czuć się jak trędowata chociaż nikt nie wywiera na mnie presji. Najpierw nie chciałam bo planowaliśmy dziecko. W ciąży na pewno nie chciałam się szczepić. Ale dziecka nadal nie ma a ja zaczynam mieć wątpliwości. Zwłaszcza jak ostatnio dowiedziałam się o mojej koleżance, młodszej od mnie, która leży w szpitalu po tlenem i zastanawia się czy przeżyje. Nie szczepiła się, ale nie znam powodów dlaczego. Dziewczyna młoda, bez chorób a tu nie wiadomo czy wyjdzie z tego. To dało mi do myślenia.
Boję się powikłań, jak nie teraz to w przyszłości. To ma być luna rozmowa, więc pro szczepiokowców proszę o powstrzymanie przed zbędnymi komentarzami.
 
reklama
Szukasz potwierdzenia negatywnych skutków szczepionki? Dlaczego tylko w tę stronę? Chcesz się upewnić w decyzji o braku szczepienia?
 
Boję się powikłań, jak nie teraz to w przyszłości. To ma być luna rozmowa, więc pro szczepiokowców proszę o powstrzymanie przed zbędnymi komentarzami.

Szczepienia mają to do siebie że wszelkie reakcje niepożądane, odczyny czy wstrząsy występują krótko po podaniu szczepienia.
Szczepionki nie wywołują długotrwałych efektów ubocznych (kilka miesięcy czy lat po szczepieniu)
 
Szukasz potwierdzenia negatywnych skutków szczepionki? Dlaczego tylko w tę stronę? Chcesz się upewnić w decyzji o braku szczepienia?
Przeczytałam już dużo wątków na forum odnośnie skutków pozytywnych. Teraz po prostu szukam czegoś zgoła odwrotnego. O czy nie mówi się naokoło.
 
Szczepienia mają to do siebie że wszelkie reakcje niepożądane, odczyny czy wstrząsy występują krótko po podaniu szczepienia.
Szczepionki nie wywołują długotrwałych efektów ubocznych (kilka miesięcy czy lat po szczepieniu)
Tak, ale szczepienia mają to do siebie (i nie chodzi mi tylko o te na covid), że mogą wywolywać uśpioną chorobę. I tego równiez się boję. Tym bardziej, że coraz młodsze dzieci mają być szczepione.
 
Dyskusja może być ciekawa, ja osobiście chciałabym w końcu poznać informacje o dokładnym składzie pseudoszczepionek, producent ukrywa ich cały skład.
Dokładnie. Nie wiem czemu na tym forum wszyscy, którzy mają wątpliwości i obawy uważani są za głupich, wierzących w teorie spiskowe płaskoziemców.
 
Tak, ale szczepienia mają to do siebie (i nie chodzi mi tylko o te na covid), że mogą wywolywać uśpioną chorobę. I tego równiez się boję. Tym bardziej, że coraz młodsze dzieci mają być szczepione.
Wiesz, to nie jest tak że szczepienie wywołuje uśpioną chorobę. To reakcja immunologiczna organizmu może na to wpłynąć - a ona po chorobie (czy to covid czy ospa czy grypa) będzie mocniejsza i groźniejsza niż po szczepieniu. I o ile szczepienie na KZM można sobie darować jeśli rodzic uważa że dziecka kleszcz nie chapnie to covid, przy rozmiarach tej epidemii dziecko dotknie napewno. I jeśli szczepienie miało by coś wywołać to choroba wywoła to samo z 10 x większą mocą.
 
Tak, ale szczepienia mają to do siebie (i nie chodzi mi tylko o te na covid), że mogą wywolywać uśpioną chorobę. I tego równiez się boję. Tym bardziej, że coraz młodsze dzieci mają być szczepione.
Boisz się jak większość ludzi i to jest normalne, a wszystko przez korporacyjne media, popychacze histerii, wyrzygują kolejną „przerażającą” kampanię COVID w desperackiej taktyce strachu bo chcą nas kontrolować. Wiadomo że najszybciej rozprzestrzenia się oczywiście histeria medialna, co za tym idzie? ludzie nie wiedzą co się dzieje i w co wierzyć, część się zaszczepi a inni będą czekać aż wszystkie owce i barany zasmakują efektu szczepionki.
 
reklama
Dyskusja może być ciekawa, ja osobiście chciałabym w końcu poznać informacje o dokładnym składzie pseudoszczepionek, producent ukrywa ich cały skład.
Ukrywa pewnie dlatego, żeby nikt nie ukradł pomysłu. Składy leków też nie są całe znane, a jedynie substancje czynne i pomocnicze. Coś, co może uczulać.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry