reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezaszczepieni-zapraszam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dyskusja może być ciekawa, ja osobiście chciałabym w końcu poznać informacje o dokładnym składzie pseudoszczepionek, producent ukrywa ich cały skład.
Dyskusja może być ciekawa jeśli będzie na poziomie. Używanie sformułowania „pseudoszczepionki” i wmawiania fałszywych informacji (cały skład szczepionki podany jest od początku jej dopuszczenia) na poziomie nie jest.
 
reklama
Ukrywa pewnie dlatego, żeby nikt nie ukradł pomysłu. Składy leków też nie są całe znane, a jedynie substancje czynne i pomocnicze. Coś, co może uczulać.
Proszę, skład tej szczepionki jest opatentowany. Nikt go nie ukradnie, patenty kupuje się za grube miliardy. Skład - pełen - szczepionek jest ogolnie dostępny.
 
Proszę, skład tej szczepionki jest opatentowany. Nikt go nie ukradnie, patenty kupuje się za grube miliardy. Skład - pełen - szczepionek jest ogolnie dostępny.
A jesteś biochemikiem, że znasz wszystkie substancje i reakcje między nimi, czy szukasz dziury w całym?
 
A jesteś biochemikiem, że znasz wszystkie substancje i reakcje między nimi, czy szukasz dziury w całym?
Biochemikiem nie jestem, mam inne - medyczne - wykształcenie i spore pojęcie o farmakologii.
Mając na dłoni podany pełen skład szczepień i setki medycznych naukowych opracowań na temat metodologii szczepionek mRNA - to ja szukam dziury w całym czy Ty wmawiając tu ludziom że „producent ukrywa skład” ? ;)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry