reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezaszczepieni-zapraszam

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
faktycznie, źle odczytałam ale i moja odpowiedz nawet pasuje
Pasuje? Od kiedy szczepionki leczą?
Przepraszam, nie powinnam wchodzić w dyskusję. Sformułowanie "pseudoszczepionki" sugeruje wyraźnie, że swoje zdanie masz i żadne argumenty nie trafią, nawet jeśli nie będziesz potrafiła powiedzieć dlaczego.
 
Dziewczyny naprawdę na tym forum nie brakuje osób wychwalających szczepionkę. Ja szukam właśnie tych drugich i ich historii. Prosiłam o nie naskakiwanie na siebie. Sypanie danymi statystycznymi i nazwami stron tez mnie nie interesuje. Ja szukam tutaj czynnika ludzkiego w tej całej wariacji na temat covid.
 
Dziewczyny naprawdę na tym forum nie brakuje osób wychwalających szczepionkę. Ja szukam właśnie tych drugich i ich historii. Prosiłam o nie naskakiwanie na siebie. Sypanie danymi statystycznymi i nazwami stron tez mnie nie interesuje. Ja szukam tutaj czynnika ludzkiego w tej całej wariacji na temat covid.

Ja Ci mogę coś opowiedzieć, ale najpierw chciałabym poznać Twoje zdanie na temat szczepień wieku dziecięcego, bo to ma dość duże znaczenie do mojej historii :)
 
reklama
Dziewczyny naprawdę na tym forum nie brakuje osób wychwalających szczepionkę. Ja szukam właśnie tych drugich i ich historii. Prosiłam o nie naskakiwanie na siebie. Sypanie danymi statystycznymi i nazwami stron tez mnie nie interesuje. Ja szukam tutaj czynnika ludzkiego w tej całej wariacji na temat covid.

Popieram.
W wątku obok są osoby wychwalające szczepionki. Proszę bardzo, można tam sobie iść i się wymieniać znajomością składów, NOPow i procedur.
Tez bym chciała po prostu porozmawiać z ludzmi, którzy myślą podobnie jak ja a nie być na każdym kroku przekonywana czy obrzucana epitetami. Mam już tego dość.
Jednak chętnie posłucham zdania innych, którzy nie chcą się szczepić.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry