reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

nowaewa - tak jak powyżej, ja dopiero zaczęłam drugą puszkę ale drobne zmiany widzę, więc chyba działa :) a Twoja koleżanka zamówiła Regularne Cykle czy Płodność czy jedno i drugie ?

zamówiła te dwie puszki i jeszcze Relaks i Przyjemność to jakaś wiagra dla kobiet czy coś takiego ;) nie chcę wchodzić w szczegóły za bardzo hihihi
 
reklama
zamówiła te dwie puszki i jeszcze Relaks i Przyjemność to jakaś wiagra dla kobiet czy coś takiego ;) nie chcę wchodzić w szczegóły za bardzo hihihi
wigra dla kobiet :p - można tak powiedzieć, ale to zioła na libido i powiem Ci że całkiem dobrze działają taka jest moja opinia na razie i dziś wieczorem też wypiję kubeczek tych ziół Relaks i Przyjemność, żeby sie nastroić dobrze do działania z Artkiem
 
kupiłam femibion jest pewniejszy, bo nie wiem czy mi się dobrze czy źle wchłania :) doszły też już do mnie wszystkie puszeczki z baby and mam med, będzie Relaks i Przyjemność dzisiaj :)
 
stres uniemożliwia zajście w ciążę, dlatego przede wszystkim trzeba się zrelaksować, wyjechać na urlop. Wyjazd na urlop ma dodatkowe znaczenie, latem organizm naturalnie otrzymuje wystarczającą ilość witaminy D3, która ma wpływ na płodność. Nie chodzi oczywiście o supelementację, ale o słoneczko
 
reklama
Do góry