reklama

Niezbędnik staraczki :)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Mihir, 5 Marzec 2006.

1. jolamac

jolamac Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Moja koleżanka też miała problemy i za drugim razem po inseminacji jej sie udało

2. dusia200

dusia200

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Już gdzieś tu pisałam na tym forum żebyście się nie podawały w staraniach! Na prawdę nie ma się co zniechęcać. Ja z mężem dopiero po prawie dwóch latach staranai i masie badań i tak dalej udało nam się doprowadzić do ciąży. Dziecko jest zdrowe i ma się dobrze. Nie poddawać mi się tam!

3. reklama
  4. blondynka91

blondynka91 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    dusia200 Nie poddawać sie trudno troche.. widzisz na ulicy tyle kobiet z wózkami a tu az serce ściska :/ Chociaż nadzieja podobno umiera ostatnia:)

5. blondynka91

blondynka91 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Kazda taka wiadomość podnosi mnie na duchu:)

6. Kinga1989

Kinga1989

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    fajne porady :)

7. brzózkaa

brzózkaa Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Warto też stosować myślę sprawdzone leki, ponieważ wiadomo, że wszystko ma wpływ. Ja nawet jak jestem przeziębiona czytam na efarmaceuta.pl informacje na temat działania leku, ponieważ wolę wiedzieć jaki to ma wpływ.

• Nie lubię tego Nie lubię tego x 1
    • Lista
  8. gosiak13

gosiak13 Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja np. jestem po 3ech nieudanych inseminacjach, wcześniej chodzenia po ginekologach i próba dojścia dlaczego nie mogę zajśc w ciążę i mam nieregularne @ ciągle. I nic, frustracja tylko rosła, zmieniałam lekarzy. Aż w końcu trafiliśmy z mężem do Invimedu, gdzie okazało się, że przyczyna leży nie tylko po mojej, ale też i po jego stronie- za mało plemników. I najpierw wspomniane nieudane IUI, a potem podejście do ICSI, które dzięki bogu już zakończyło się pomyślnie. Więc trzeba walczyć o swoje szczęście…

9. xssenia

xssenia Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Alicja super (też mi sie marzy córeczka Alicja :) ), Julcia też ładne, ale jest ich dużo.

10. reklama
  11. kawka11

kawka11

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam, a stosowałyście jakiś suplement diety? pojawiały mi się torbiele w młodzieńczym wieku na jajnikach, ale nie stwierdził mi wtedy ginekolog zespołu pcos... natomiast już trzy lata w swoim życiu bez przerwy stosowałam antykoncepcję i zastanawiam się nad suplementem diety Inofem...dla kobiet z zespołem pcos, po antykoncepcji, z zaburzeniami hormomalnymi i miesiączkowania... ma pobudzać owulację i poprawiać jakość komórek jajowych, co myślicie? :)

12. adas1995

adas1995

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Jestem pod wrażeniem , bardzo obfity i porządny wpis .

Poleć forum