reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Niezbędnik staraczki :)

reklama

roxie123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Dziewczyny jeśli mowa o kwasie foliowym ... warto zbadać mutacje , bardzo dużo kobiet nie przyswaja kwasu foliowego i potrzebuje go w innej formie tzw. metylowy . Ja nie byłam tego świadoma nawet , po 2 poronieniach zaczęłam robić specjalistyczne badania z pomocą dziewczyn z forum które się tutaj wspierają .
Jest Was dużo zapraszamy na inne wątki

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

martina1313

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny, ja mam jeszcze jedno pytanie odnośnie kwasu foliowego. Jak byliśmy na badaniu nasienia w Invimedzie to Pan dr powiedział, że jest w porządku, tylko żeby mąż brał kwas foliowy też. Słyszałyście o tym? O co chodzi? Co to daje?

roxie123

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
@martina1313 " niedobór kwasu foliowego w organizmie ojca ma tak samo negatywne skutki na zdrowie i rozwój dziecka, jak niedobory tego składnika u matki. Kwas foliowy odpowiedzialny jest za metylację DNA, która jest odpowiedzialna za wiele procesów związanych z rozwojem organizmów, a zwłaszcza za wytworzenie i utrzymywanie odpowiedniej specyfikacji tkankowej. Nasienie mężczyzn z niedoborem kwasu foliowego jest więc gorsze genetycznie i może powodować zaburzenia rozwojowe u dziecka. Poza tym, niedobór witaminy B9 obniża męską płodność... " :)

Mój ma super wyniki a kupiłam mu zestaw witamin parenton , i bierze :)

beciulka_029

Początkująca w BB
Miasto
Sopot
Rozwiązania
0
super kompendium :D potrzebuje czasu by wszystko ogarnąć, ale wydaje mi się, ze raczej wszystko mam już włożone do głowy :)

reklama
Do góry