reklama

Niezbędnik staraczki :)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Mihir, 5 Marzec 2006.

1. annapurna07

annapurna07 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  2. Blanka8

Blanka8 Aktywna w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Suplementy diety nie leczą. Lepiej stosować dietę na płodność :) i zdrowo się odżywiać. A co do wpisu, to imponujący, ale kto tyle przeczyta? A jak będziemy tyle wiedzieć, to będziemy bardziej się stresować i wszystko analizować :) Niektóre obrazki pamiętam z nauk przedmałżeńskich ;)

3. reklama
  4. joasia_mp

joasia_mp

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    WOW, dzięki za ten ogrom wiedzy w jednym miejscu! Na pewno się przyda wszystkim starającym się o maleństwo :) Życzę wszystkim powodzenia!

5. hannaf

hannaf

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Masz rację, najwazniejsza jest dieta, pozbycie się wszystkich złych nawyków, odłożenie kawy, zrezygnowanie z alkoholu i smażonych rzeczy itp. Ja jestem w pierwszym trymestrze, mój lekarz jeszcze podczas naszych starań o dziecko polecił mi mama dha premium (nie tylko kwas foliowy, ale też witamina d i magnez). Najlepiej jednak podejść do sprawy indywidualnie i po prostu spytać swojego ginekologa. Mi powiedział, ze jeśli chodzi o kwas foliowy to suplementacja jest neizbędna, bo przy ewentualnych mdłościach itp. uzupełnienie tego naturalnie jest niemożliwe. No i muszę przyznać, ze miał rację :)

6. martina1313

martina1313 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stara się o dzidziusia w Invimedzie? Chciałabym podejść do programu adopcji komórki od anonimowej dawczyni, jest teraz zniżka 2 tysiące złotych to dla mnie bardzo dużo. I te pieniążki wolałabym zaoszczędzić. Czy któraś z Was podchodziłą do ivf z kd? :)

7. Carla123

Carla123

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak kwas foliowy to podstawa w czasie starania o dziecko jak i przez całą ciąże. Mi ginekolog polecił abym brała Folik Mama, który również zawiera wszystkie składniki, które są niezbędne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

8. martina1313

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Czy te wszystkie kwasy foliowe w aptekach czymś się różnią?

9. Ansure

Ansure Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Mi gin przepisuje AC folicum -> chyba to jakaś większa dawka..w przypadku z problemami z wchłanialnością kwasu foliowego
    W aptekach mogą się różnić tzw "stężeniem" kwasu foliowego

10. reklama
  11. martina1313

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dziękuję, a nie wiesz czy jego nadmiar wydalamy czy co?

12. lilain

lilain

Najlepsze odpowiedzi:
    0

Poleć forum