reklama

Niezbędnik staraczki :)

Temat na forum 'Staramy się' rozpoczęty przez Mihir, 5 Marzec 2006.

1. Magda58

Magda58 Aktywna w BB

Podobno nie ważny jest wiek i może dosięgnąć każdego....
    My staramy się dopiero od grudnia ale dalej nic...

2. madzialenka3009

madzialenka3009 Fanka BB :)

Cześć! Takie pytanko. Przez ponad 4 lata brałam plastry Evra. Ostatnio jednak zaczęłam mieć dziwne objawy zupełnie jak w ciąży. Podjęłam decyzję wspólnie z narzeczonym, że odstawiam je w cholerę. To samo powiedziała mi moja ginka. Czy to możliwe, że od razu po odstawieniu plastrów pojawiła się w pierwszym cyklu owulacja?? Mam podwyższoną temperaturę i dużo białego, wodnistego śluzu.
    Oczywiście staramy się o dziecko...

Ostatnia edycja: 21 Luty 2016
  3. reklama
  4. tamarra

tamarra Zaciekawiona BB

spokojnie na każdą z nas przyjdzie czas :) my staramy się od stycznia i jeszcze nic

5. Magda58

Magda58 Aktywna w BB

Dzięki za pocieszenie :) czekam na wyniki badań: cytologia i krew. Zobaczymy czy coś w nich będzie ciekawego ;)

6. złośka

złośka Fanka BB :)

Staramy się z mężem od jakiegoś czasu o dziecko. Już trochę jesteśmy wyczerpani tym czekaniem. Ostatnio robię co mogę i nawet czytałam dni płodne kiedy występują w poradniku na maxmag.pl. Wszystko sumiennie obliczam i nie mogę się już doczekać dobrej wiadomości.

7. Bogna77

Bogna77 Początkująca w BB

Świetny temat. Dzięki dziewczyny! :)

8. oliwia2

oliwia2 Fanka BB :)

złośka skąd ja znam to wyczerpanie wyczekiwaniem ;) hehe

9. aneta900516

aneta900516 Aktywna w BB

10. reklama
  11. kosanoztra

kosanoztra Początkująca w BB

Moim zdaniem przy staraniu o ciążę warto też zaopatrzyć się w Inofem - Link do: Inofem - suplement diety . Polecany jest kobietom które planują dzidziusia bo pobudza owulację i poprawia jakość komórek jajowych. Dodatkowo zawiera rekomendowaną w leczeniu PCOS dawkę mio-inozytolu, czyli 4000 mg .

12. 0202oliwcia

0202oliwcia Fanka BB :)

ja staram się z mężem od roku jak na razie jest jedna wielka lipa jestem po 4 wczesnych poronieniach czeka mnie seria badań między innymi histeroskopia teraz 1 listopada co do tabletek to niby ic mi lekarz na razie nie kazał brać sama biorę tabletki na nadciśnienie detramaks na żyły oraz kwas foliowy

Poleć forum