)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

reklama

gweezda

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Lipiec 2019
Postów
32
Rozwiązania
0
Dużo informacji daje nam cykl miesiączkowy. W cyklu miesiączkowym wyróżniamy 4 podstawowe fazy. Które warto jest monitorować bo dzięki temu o wiele łątwiej jest odnaleźć owulację, podczas której może dojść do zapłodnienia. Do zapłodnienia może teoretycznie dojść jedynie w ciągu kilku dni w miesiącu, kiedy następuje faza okołoowulacyjna. Warto wiedzieć, że komórka jajowa jest gotowa do zapłodnienia jedynie przez 24 godziny, przy czym plemniki są zdolne do tego do 72 godzin - chociaż co do tego nie ma 100% pewnosci i w obecnych badaniach wynika, ze czasami plemniki wytrzymują o wiele dłużej.
 

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry