reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

hej ja też nowa jestem:-)
nazywam się zosia i staramy się już od roku o bobo ale narazie się nie udaje
może jeszcze ktoś nowy dołączy:tak:
będzie weselej i łatwiej nam wszystkim w poczynaniach
 
reklama
Też jestem nowa i na razie przeglądam forum aby się połapać co i jak :)
Ten wątek jest bardzo ciekawy. Obejrzałam juz kilka linków i są super dla Staraczek!
Mój Mąż i ja przeszlismy kurs Naturalnego Planowania Rodziny i krzyczy na mnie ;) żeby juz była @ bo on chce koniecznie zapisywac tempkę!!
 
Hej.

Ja na wszelki wypadek kupiłam sobie testy owulacyjne i będę próbować w przyszłym cyklu...jak się teraz nie uda...
 
Kaka uda sie :) ja w to mocno wierze :) Ja tez czekam z niecierpliwoscia na znak od mojej fasolinki :) Za kilka dni tescik i wszystko sie wyjasni :) Pozdrawiam i zycze sukcesów :)
icon10.gif
bede zaglądac co u was :)
icon6.gif
Buziaczki
icon11.gif
:-D
 
Witam czy mowiłam wam juz ze testowałam
icon10.gif
i wypatrzyłam dwie krechy wyraznie widoczne :)
icon12.gif
jestem taka szczesliwa trzymam kciukole za was do usłyszenia pozdrawiam Buziaczki
icon10.gif
śmiech
 
To moje gratulacje BUZKA udało się suuuuuper. Wszystkiego naj...Ja nadal na etapie staraczki:-D kolejny cykl ale nie poddaje się:-D.
 
reklama
Do góry