reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niezbędnik staraczki :)

reklama
Zaczęliśmy na nowo starania od listopada....spałam z nogami w górze
z poduszka pod pupą...w super niewygodnych pozycjach i teraz mam ochote pobpiec do apteki i kupic jakiś pretest...oj jak mam ochote:)
 
czesc dziewczyny, jestem tu nowa i chce sie do was przylaczyc, tyle ze nie wiem jak to dziala te forum, jestem totalny matol z informatyki prosze odpiszcie cos zebym wiedziala ze odczytalyscie moja bazgranine a tak wogole to serdecznie was pozdrawioam

madziulek
 
Witam wszystkich serdecznie:)
My też z Mężusiem postanowiliśmy się postarać o maleństwo, próby zaczęliśmy w grudniu 2007, w czwartek robiłam test (6 dzień "po" :) ) Test Bobo-test, pojawiła się jaśniutka druga kreseczka. Mam też chyba ciut obrzmiałe piersi, ale nie chce się nakręcać....
Jutro rano powtórzę jeszcze raz test...
Ale powiedźcie, myślicie że jest szansa?

Serdeczne i ciepłe pozdrowienia
 
Witam wszystkie Dziewczyny serdecznie.Z mezem takie generalne staranka podjelismy 3 miesiace temu ,lecz juz rok przed slubem ,przytulalismy sie bez stosowania zadnych zabezpieczen,i jak narazie nie ma zadnych rezultatow.Cykle mam co 27,28 dni ,lecz w tych 3 miesiacach obserwacji nie zauwazylam sluzu plodnego,i wyczytalam ze na dobry sluzik pomaga wiesiolek,i gujazyl,wiec postanowilam sprobowac w tym cyklu,moze sie uda;-)
MOJA NADZIEJA W BOGU
 
reklama
aha jeszce jedno mam pytanko do Was Dziewczyny ,moze wiecie co sie stalo z watkiem:Staraczki 2007 ,bo od 04.01.2008 zadna z dziewczyn sie tam nie pokazala,nie wiem moze zostal przeniesiony,lub zmienil nazwe ,a moze wszyskie dziewczyny zafasolkowaly i sie nie pochwalily? jezeli tak to jestem szczesliwa razem z Nimi i prosze o troszke fluidkow:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Gdzie jestescie dziewczyny Kaka82,Monik75,Ena,Majeczka02,Aqua1-23,Gusia dajcie znac plissssssssssssssssssss :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry